Wpis z mikrobloga

Co polecilibyście dla 22 latka na co dzień, głównie do pracy, w której regularnie przebywam bardzo blisko ludzi (praca w szpitalu) oraz studia? Przede wszystkim zależy mi, by zapach nie był drażniący przy przebywaniu w odległości poniżej metra (co podczas pracy jest u mnie dosyć częste), ale żeby utrzymywał się chociaż 8 godzin. Wezmę pod uwagę propozycje i na ciepłe sezony jak i zimowe.

#perfumy
  • 13
@PoduszkaDoSiedzenia69: To nie ma znaczenia, często woda toaletowa trzyma dłużej niż perfumowana. Na trwałość większy wpływ ma rodzaj zapachu - świeże z reguły mają gorszą trwałość. Od siebie mogę polecić ADG Profumo - kadzidlano-świeży zapach, Dior homme cologne. Z tańszych to Afnan turathi blue - bardzo trwały jest, albo Al haramain l aventure - jeden z moich ulubionych, parametry przeciętne.
@PoduszkaDoSiedzenia69
Mam podobne warunki jak opisałeś w pracy i używam:
Moschino Uomo - pachnie jak świeże cytrusy z kostką białego mydła, trzma całą dniówkę w pracy a kosztuje tylko około stówki. Przy 3-4 psikach trzyma na mnie cały dzień, w tej cenie to must have.
Druga propozycja to Armani ADG Profondo - bardzo wyluzowany, nienarzucający się zapach mandarynki i morskiej świeżości. Wczoraj przy 8 psikach wytrzymał dniówkę przy niedużej projekcji - nie