Wpis z mikrobloga

@Pimenistka kupiłem i nie polecam, rozkładanie tego trwa masę czasu, plansza ma słaby kontrast i g… widać, a sama gra jest strasznie powolna z uwagi na masę zasad ktore trzeba doczytywac i tak naprawdę już nie mam z kim grac bo każdy się zniechęca XD 2h minimum zeby zacząć cos robić. mi z reszta tez nie chce się w to grac, bo czegoś innego oczekiwałem i leży w pudełku już od
  • Odpowiedz
@upodlator: mam podobne odczucia, mam Memesis Lockdown, do której wciąż nie zrobili erraty. Rozkładanie trwa 20 minut najmarniej, gra trwa co najmniej 2,5 godziny, a grając we 4 osoby runda trwa wieki i zaraz ludzie biorą telefony do rąk. Z uwagi na masę mikrozasad wszystko ślimaczy się niemiłosiernie a oprócz tego losowość jest czynnikiem który zamiast budować napięcie, buduje frustrację. Ogólnie czuję, że dałem się wydymać przez marketingowców. Uważam, że
  • Odpowiedz
@Wisent_14: ja to nawet nie wiem co to i za gra, tylko w kanale sportowym ktoś powiedział że kosztuje 150 ojro i jest ogromna, ja to nie mam ciekawości na planszowki. Przy monopolu tak się zniechęciłem bo zawsze się zaczynało o 22 to koniec o 2-3.
Wersję cyfrowe o wiele lepsze.
  • Odpowiedz
@Pimenistka: a co ja po grze schodzę? może ty od czytania schodzisz.
Zamiast usuwać komentarz to go zacytuj bo brednie wypisujesz.
Schodzi się ze zrobieniem czegoś, w tym wypadku z przeczytaniem i ułożeniem gry.
  • Odpowiedz