Wpis z mikrobloga

@xerox75 na Allegro za 2650 zł. Nie przejmuję się baterią, kupując telefon byłem przekonany, że w niedługim czasie będę musiał wymienić baterie. Jakie było moje zdziwienie gdy kondycja według 3utools to 99% i ok 130 cykli ładowania. Po włączeniu była naładowana do ok 50% wiec bardzo dobre warunki do leżakowania. Dziś już jestem na iOS16.5, nastukałem 3 godziny 13 minut na ekranie i mam jeszcze 40% baterii. Jasność automatyczna wyłączona, ustawiona na
ech. powystawowy, ios z 2020 roku, kolor niedostępny na stronie appla, sprzedający nie wystawia faktury vat tylko vat marżę, opakowanie zastępcze. Kupiłeś bubla (ulepa) za 1000 zł mniej. Czy warto to odpowiedz sam sobie.

stary proceder w przypadku iphone, składają jeden z kilku telefonów i sprzedają taniej, zupełnie nie warto. jak możesz zwróć telefon i dołóż 1000 zł na nówkę po wakacjach :)
@xerox75:Mirku właśnie mówię, że to nie ulep. W 3utools pokazuje ładnie czy jakieś części nie były wymieniane. Nawet jeśli był walnięty ekran (czego nie chce mi się weryfikować przez rozkręcanie) to zrobione to było zgodnie ze sztuką i wszystkie funkcje mam zachowane takie jak np. True Tone. Kupiłem na paragonik, dostałem rok gwarancji od nich, minus taki, że ograniczony jestem do ich serwisu ale to nie problem. Masz porównanie jak wygląda
Syn_Krzysztofa - @xerox75:Mirku właśnie mówię, że to nie ulep. W 3utools pokazuje ład...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
@Syn_Krzysztofa twoje pieniądze, twoja sprawa.

Tak tylko polecam poczytac zanim bedziesz sie cieszyc, ze nic nie jest wymienione xd
Zadne wyjasnienia nie zmienia tego ze to ulep niewiadomego pochodzenia
@xerox75 wiesz, skoro działa bez zastrzeżeń to nie narzekam. Trochę używanych ajfonów kupiłem (od 3GS do 12 pro max) i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ten telefon to naprawdę dobry interes bo nie mam do czego się przyczepić. Naprawdę, do niczego. Czuje jakbym miał nowy telefon w ręce. Wziąłem na raty to za roczek sprzedam pewnie za jakieś 1500 zł, dołożę i kupię 13 pro bo tam jednak odświeżanie ekranu 120hz.
@Syn_Krzysztofa: a, zapomniałem wcześniej się zapytać. Masz do niego oryginalne pudełko?

Bo kabel i ładowarka raczej na pewno są chińskimi zamiennikami.
Na kanale YT Rafał Bielawski można zobaczyć skutki używania zamienników.
Najtańsze rozwiązanie to zakup kabla z Ikei i ładowarki szajsunga.
@xerox75 @GrafikaUltraHaDe hejka, tak sobie przeglądam swoje wpisy i trafiłem na ten. Mogę wam napisać małą aktualizację przygód z „poleasingowym” iPhone’em. Minęły już jakieś 3 miesiące i z telefonem nie miałem żadnych problemów. Kondycja baterii na chwilę obecną wynosi 96%. Nic się nie grzeje, wyświetlacz nie wypala się, aparaty działają super, głośniki nie trzeszczą… cóż, chyba mi się udało :D