Wpis z mikrobloga

Czesc potrzebuje pomocy. Mam do zainwestowania 40pln miesięcznie. Jaki projekt polecacie
#kryptowaluty

Co przyniesie największy zwrot w 2024?

  • LaughingLamaToken 14.6% (6)
  • HashUp 12.2% (5)
  • Bitcoin 68.3% (28)
  • Primestone 4.9% (2)

Oddanych głosów: 41

  • 7
  • Odpowiedz
@multiwitamina przychodzę z pomocą!
ustawiasz stały przelew na moje konto tych 40K a ja zdejmuję Ci problem z głowy i inwestuję za Ciebie opierając się na moim autorskim algorytmie który wykorzystuje chatGPT oraz wskaźnik garncarza, robię to nieodpłatnie
  • Odpowiedz
@dean_corso: dzięki za propozycje, ale mowię o 40 PLN (słownie czterdzieści złotych) - tyle dostaje kieszonkowego. Mimo wszystko mam nadzieje, ze oferta jest aktualna. Dodaj do algorytmu lgbtqia+ rainbow gay chart, żeby zwiększyć zyski.
  • Odpowiedz
@multiwitamina: grupa osób próbuje wchodzić w różne shitcoiny na możliwie wczesnym etapie (np. w momencie uruchomienia tokena). Choć większość nowych tokenów okazuje się scamem część daje zyski 10x 30x lub więcej.

Przykład sprzed dosłownie kilku minut: https://www.dextools.io/app/en/bnb/pair-explorer/0x70b87efdf1be9c403d0ea0b9f5e2f63db7b94ec1 to shitcoin uruchomiony na BSC. W 30 minut liqudity urosło o jakieś 600% więc komu udało się kupić na starcie mógł zarobić 10x lub więcej (trzeba uwzględnić podatki które były podwyższone na starcie).

Takich
  • Odpowiedz