Wpis z mikrobloga

W innym wątku zwrócono mi uwagę, że #aborcja nie interesuje mężczyzn.
Tak więc mam pytanie do Mirkóaw, jaki jest Wasz stosunek do aborcji?
Aborcji czyli terminacji płodu a nie jakieś fikoły prawne, żeby nie płacić alimentów
#ankieta #polityka #polska

Jaki jest twój stosunek do aborcji?

  • Mam to w nosie (jestem aktywny seksualnie) 10.0% (5)
  • Mam to w nosie (nie jestem aktywny seksualnie) 24.0% (12)
  • To ważna sprawa (jestem aktywny seksualnie) 44.0% (22)
  • To ważna sprawa (jestem nieaktywny seksualnie) 12.0% (6)
  • To skomplikowane (komentarz) 10.0% (5)

Oddanych głosów: 50

  • 12
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@krytyk__wartosciujacy: mam to w nosie jestem aktywny ale sprawa jest dosc ciezka. Ludzi od dziecka uczy sie odpowiedzialnosci i brania konsekwencji za swoje czyny wiec jak ktos uprawia seks nawet w zabezpieczeniu to wie, ze moga byc tego konsekwencje i to w pewnym sensie powinno byc zachowane...ale jako skrajny prawak uwazam, ze po 1 powinny byc dostepne tabletki dzien po bez recepty, po 2 refundowane w jakims stopniu antykoncepcyjne (chociaz one
  • Odpowiedz
powinno się zezwolić na aborcję chorych dzieci - np. zespół downa


@sylben: ale przecież pis z konfederacją właśnie w tym przypadku zakazał aborcji i tego dotyczyły protesty
  • Odpowiedz
Ludzi od dziecka uczy sie odpowiedzialnosci i brania konsekwencji za swoje czyny wiec jak ktos uprawia seks nawet w zabezpieczeniu to wie, ze moga byc tego konsekwencje i to w pewnym sensie powinno byc zachowane...


@Ivan_Sekal: zawsze mnie rozwala ten argument o "odpowiedzialności" a konkretnie jego bezsens. O odpowiedzialności można mówić w sytuacji, gdy konsekwencji uniknąć się nie da i ktoś ponieść je musi - wtedy naturalnym jest że ponosi je
  • Odpowiedz
@szumowina_wadowicka: no wiem dlatego jestem dumny z tego ze nie ide jak baran za jakas partia slepo na nia patrzac i zgadzajac sie ze wszystkim co powie jakis guru. W sumie to tez plus konfederacji bo tam ludzie czesto inaczej glosuja nie majac narzuconej narracji. Ja to w ogole bym wprowadzil akcje T4 ale zaraz by lewaki cos plakaly XD Aborcja w Polsce jest tylko narzedziem politycznym bo dzieli to ludzi
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy: Jestem aktywny seksualnie (z przerwami xD).

Aborcja to ważna sprawa. Obecne prawodawstwo podchodzi pod łamanie praw człowieka, a sam zarodek nie spełnia wymogów bycia człowiekiem.

Jedyny kompromis aborcyjny to taki, w którymi do któregoś tygodnia aborcja jest dozwolona bez podania przyczyny.
  • Odpowiedz
@szejk_wojak: no super przyklad dales akurat na NFZ place i to jest odpowiedzialność ze jak sie wyebie to wczesniej placilem aby w takim wypadku mnie leczyli a jak pracowałem na czarno to sam płacę za leczenie (na dodatek sa ubezpieczenia narciarskie). Idac twoim tokiem myslania nawet porownania nie umiesz dac logicznego.
  • Odpowiedz
to jest odpowiedzialność ze jak sie wyebie to wczesniej placilem aby w takim wypadku mnie leczyli


@Ivan_Sekal: no właśnie #!$%@?, płacisz i masz to dlaczego nie można zapłacić i mieć zapewnioną aborcję? Zresztą, #!$%@? z nfz - nie można nawet głupich tabletek kupić bo nie i #!$%@? xD Tu nie chodzi o to że trzeba płacić tylko że się NIE DA NAWET ZAPLACIĆ. Dlaczego Twoje ryzykowne zachowanie (jazda na nartach) może
  • Odpowiedz
@szejk_wojak: a nie widziales ze pisalem zeby tabletki byly refundowane? Nie zmieniaj tematu bo Ci sie nie uda, nikt im nie zabrania jechac na slowacje robic aborcje ktora i tak wyjdzie taniej niz w Polsce przeciez, co ty myslales ze zalegalizuja aborcje i beda robic na nfz nastepny wolny termin za 2 lata? Wiec nie prdol ze nie mozna bo "wycieczka" na aborcje na slowacje to 1400 albo 1600 zl. W
  • Odpowiedz
nikt im nie zabrania jechac na slowacje


@Ivan_Sekal: xDDD zajebiste rozwiązanie problemu, "jedźta se na Słowację" xD to jaki jest cel tego prawa skoro Ty jako prawak proponujesz obejście go wyjazdem za najbliszą granicę? Ma to jakiś głębszy cel czy tylko #!$%@? ludziom i utrudnienie życia?

Ps. To ze napisales, ze cos pyskowalem o logice nie zmienia tego ze ty nie masz jej w ogole. To ze napiszesz ze ty masz
  • Odpowiedz