Wpis z mikrobloga

@ziemba1: Nikt, totalnie nikt:

No i czego nie byles Konfederato na marszu Tuska?


Ale to nie jest najlepsze. Konfederaci krzyczą:

Czemu nikt nie chciał żebyśmy byli na marszu Tuska?

a echo powtarza:

Czemu kojarzycie nas z pissem, łełełełe....
  • Odpowiedz
@ziemba1: Ale mnie bawią takie wpisy stawiające Konfę w roli ofiar jakichś ataków, bo nie poszli na marsz. Przecież nie chodzi o to, że nie poszli (ich wybór). Tylko że od wczoraj wylewają jad, obśmiewają, krytykują marsz i jego uczestników.
A jak ktoś im twardo odpowiada to przychodzi taki @ziemba1 i płacze "chlip chlip, a pani z polski2050 brzydko o nas mówi :("
  • Odpowiedz
@ziemba1: I znowu to samo, stawianie biednych niewinnych konfiarzy w roli ofiar.

Tylko że zapomniałeś dodać, jak wcześniej podpisali się pod wnioskiem do TK o zaostrzenie prawa aborcyjnego. I w następstwie tego powstało "#!$%@?ć PIS i Konfedrację"

Serio, tak trudno zrozumieć że akcja rodzi reakcję i trzeba liczyć się z konsekwencjami swoich czynów?
  • Odpowiedz
@FLAC: De facto zaostrzenie, bo w praktyce dla zwykłych ludzi jest to istotna zmiana zaostrzająca prawo aborcyjne. Nie wspominając uż o tym, że ten objazdowy cyrk Przyłębskiej, Piotrowicza i Pawłowicz nie ma prawa rozstrzygać o takich sprawach. Jego legalność uznają tylko PIS i Konfederacja.
  • Odpowiedz
@ziemba1: Ja tu jestem tylko jeden, towarzyszu i nie wiem, kto uznaje. Opozycja przy każdej okazji podkreśla, że obecny TK został nielegalnie obsadzony.
No oczywiście nie cała opozycja, bo wcale-nie-sympatyzująca-z-PIS Konfederacja go uznaje.
  • Odpowiedz