Wpis z mikrobloga

zamiast tego wybrali krytykowanie sił opozycyjnych, stając po stronie rządu i PiSu. A chcę ci przypomnieć chociażby jak konfederacja była na cenzurowanym w tvp.


@pan-bartolomeu-dias: Gdzieś widzę wpisy ludzi, że można było iść na marsz, ponieważ to nie jest tożsame z poparciem PO tylko zgadzamy się z tym, że PiS źle rządzi, ale gdy Konfederacja nie bierze udziału w marszu to jest jednoznaczne z poparciem PiSu? Wy to macie wodogłowie
  • Odpowiedz
zobacz sobie jak PO i PiS głosowali w kwestiach, które były proinflacyjne


@waldi2723: a tobie Korwin wmówił, że to główna oś prowadzenia polityki. Nie.

dlaczego Konfederacja ma uczestniczyć w spendzie wyborczym PO?


@Bryk: Dlaczego Konfa ma uczestniczyć w bronieniu rządu PiS?
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: czyli wnioski z całego marszu są takie:

Marsz się udał, konfie sondaże wzrosły trzeba 1000 wpisów o konfie teraz, bo tracimy.

W sumie osiągnął coś ten marsz poza waszym wysrywami o konfie. Widzę że to główny temat.
Marsz był organizowany przez PO jeszcze przed podpisem prezia, ja tam podziwiam ich za konsekwencję, nie chcą się utożsamiać się z ich programem, ani z politykami którzy są na czele tej socjalistycznej
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: jak cały obecny branding Konfy to bycie świeżą siłą młodych, nieuwikłanych w okrągłostołowe konszachty konserwatystów, to na co ty liczysz, że pójdą w marszu starego szwabskiego dziada Tuska? To byłby wizerunkowy strzał w stopę i pokazanie podległości. Poszedł Szymuś Hołownia, bo pewnie mu kazali, żeby za dużo nie podskakiwał i już nie będzie za chwilę Szymusia, zobaczysz, partia matka go zeżre.
Konfiarze mają na tyle rigczu, by stać z
  • Odpowiedz
konfederacja to coś pomiędzy PiSem a Ziobro


@mecenassrenas: no nie wiem, jak dla mnie to oni są dużo gorsi nawet od Ziobry. Jaką nikczemność wprowadził do polityki Ziobro, której konfa nie miałaby w arsenale albo nie należałoby się po niej spodziewać?
  • Odpowiedz