Wpis z mikrobloga

@Goatlord: fajny materiał, ale dwie rzeczy sprytnie pominięte. wrzucilem tez pod filmem na yt.

była mowa o WCA i wpływie Czeczenów na polskie mma.
1) brat głównego trenera Anzora Azhieva, Rustam walczy po stronie Ukrainy ( https://www.jpost.com/international/article-728127 ) - mimo informacji na początku filmu o czeczeńskich żołnierzach, którzy wybrali Ukrainę tutaj nie zostało to poruszone :)
2) WCA wydało oświadczenie nt. przyjazdu Chimaeva - w skrócie kupił wejściówkę, pani na recepcji
  • 0
@bula1899:

była mowa o WCA i wpływie Czeczenów na polskie mma. brat głównego trenera Anzora Azhieva, Rustam walczy po stronie Ukrainy - mimo informacji na początku filmu o czeczeńskich żołnierzach, którzy wybrali Ukrainę tutaj nie zostało to poruszone


To nie jest mój film, więc tego nie komentowałem, ale zauważ że akurat o tym bracie Anzor specjalnie się nie wypowiada. W sumie nie dziwię się, typ jest zawodowym rewolucjonistą.

https://en.wikipedia.org/wiki/Rustam_Azhiev

2) WCA
  • 0
@bula1899:

A foreign jihadist in Idlib wrote headlines by opening a sushi restaurant. How does that work? Where to buy wasabi? Is this a new phase for the Islamist-controlled region? From Kalashnikov to cooking pan? Is there life after jihad?


Now, disregarding qualifications as terrorist or jihadist, and HTS arresting a large number of people it associates with ISIS or al-Qaeda, there are still many foreigners in Idlib. Some have been
@Goatlord:
ciekawe info o bracie.

Chimaev wstawił jakieś story z wca, a zdjęcie z Amadim prawie na pewno było na mieście. WCA nic nie wrzucało o chimaevie, słusznie zostali skrytykowani i wydali to oświadczenie, o którym wspomniałem.
Ale materiał pokazuje Mameda i jego zdj ze złymi osobami, a również jest atak na tych czeczenów z wca, bez zdjęcia, bez wyjaśnienia.
Po prostu nie kupuje narracji i nie podoba mi sie mowienie,
  • 0
@bula1899:

Chimaev wstawił jakieś story z wca, a zdjęcie z Amadim prawie na pewno było na mieście.


Pamiętam wywiad gdzie mówił, że podjechał. Poszukam, ale nie dam sobie jajec uciąć. Jak pisałem wcześniej, zdjęcie mnie totalnie nie oburza. Typ ma obywatelstwo Szwecji, może jeździć gdzie chce. Jednak w nagłe zniknięcie trenerów z klubu MMA niespecjalnie chce mi się wierzyć. Skoro ktoś dał cynę Ferrarce, to musiało tyle trwać, że oni też
Goatlord - @bula1899:
Chimaev wstawił jakieś story z wca, a zdjęcie z Amadim prawie n...

źródło: ACA-92-wyniki

Pobierz