Wpis z mikrobloga

Co musi zrobić PiS żeby wykopek rozważył możliwość nieoddania na nich głosu:
- rekordowa inflacja
- #!$%@? nas na cenach paliw przez złodziejską marżę orlenu
- regularne rozmontowywanie trójpodziału władzy
- wprowadzenie zamordystycznej ustawy lextusk rodem z putinowskiej rosji

co musi zrobić opozycja żeby wykopek nigdy w życiu nawet nie rozważył głosowania na nich:
- jedna osoba przemawiająca na marszu w którym bierze udział kilkaset tysięcy osób musi powiedzieć dowolną rzecz która wykopkowi się nie spodoba

#marsz4czerwca
  • 41
@GratisLPG: sorka to jest post wolny od pisowców
@cinu4: wykopek to pejoratywne określenie na tę najgłupszą część tej społeczności, tę która płacze że jakaś julka coś tam #!$%@?ła o feminizmie (post na pierwszym miejscu w gorących aktualnie więc jednak myślenie wyśmiewane w tym poście to wcale nie jest margines xD)
@CamusVevo: Co musi zrobić opozycja? Dać szansę zmian i dobry plan, który by mógł realnie działać. Słyszysz coś co wiesz, że nic nie zmieni i jesteś pominięty jako grupa społeczna = brak głosu, bo po co mi zmiana cuckwholdery v1 na v2? I tak będę tą dyskryminowaną częścią w społeczeństwie jak robak. To jest ta lepsza zmiana? Z takimi oszołomami, którzy robili zadymę pod granicą, a ich wypowiedzi pokrywały się wręcz
@ZuluScout: obietnice socjalne PO to po prostu koszt odsunięcia pisu od władzy; ludzie chcą tego typu obietnic więc albo PO będzie tak #!$%@?ło albo #!$%@?, takie są fakty; co będzie po wyborach? no Tusk już pokazał że nie boi się ciężkich ale potrzebnych reform jak reforma wieku emerytalnego (która prawdopodobnie kosztowała ich utratę władzy a była absolutnie konieczna...) więc myślę że i tym razem wykażą się dużo większą odpowiedzialnością niż pis;
@GratisLPG:

Czyli dalej retoryka, że jak ktoś jest przeciwko opozycji to jest za pisem.

pis ma żelazny elektorat, opozycja niekoniecznie, więc nie głosując wcale de facto umacniasz procentowy udział żelaznego elektoratu pisu w grupie wszystkich wyborców, nie wiem dlaczego ten koncept jest dla ciebie tak trudny do zrozumienia
@CamusVevo: "więc nie głosując wcale de facto umacniasz procentowy udział żelaznego elektoratu pisu w grupie wszystkich wyborców, nie wiem dlaczego ten koncept jest dla ciebie tak trudny do zrozumienia"

W którym miejscu napisałem, że nie głosuję?

P.S Cenzura u ciebie jak u lewicy xd.
@CamusVevo

Za czasów jego urzędowania czułem to co Ty do PiS. Jako że jestem przekorny to po złości nie zagłosuje na niego. Pisem już też mi się odbija. Za pewnie się czują na tych stołeczkach.