Wpis z mikrobloga

@emlo999: no i niestety to jest jedyna opcja w tym kraju, pozostają jeszcze jakieś czuby i partie tak bardzo nieznane że nigdy nigdzie się nie będą liczyć. zresztą #!$%@?, na całym demokratycznym świecie tak to wygląda, dwie opcje i zwykle obie złe
  • Odpowiedz
PO czy tam KO to faktycznie partia miałka, bez pomysłu i kręgosłupa, ale zrównanie z PiSem jest nieuczciwe, zwyczajnie takiego monumentalnego dziadostwa w III RP nie odstawiał jeszcze nikt, nawet komuchy za późnego Milera.

Więc symetryzm jest bez sensu.
  • Odpowiedz
Wiesz, że marsz jest za demokracją?
I za tym, żebyś mógł sobie głosować na nie-socjalistów?
Bo jeżeli PiS zostanie u władzy to będzie dyskryminował np. Konfederację szukając u niej bezprawnie ruskich agentów i blokując dostęp do TVP.
  • Odpowiedz
@emlo999: cykl się zgadza ale ilość rzeczy jak ich skala już nie. Takich afer nie słyszałem od lat mało tego kiedyś za afery były konsekwencje dzisiaj może odpalić nielegalny granatnik i rozwalić komendę i być dalej na stanowisku xd sra się ludziom na twarz a oni biją brawo
  • Odpowiedz
@emlo999: Też tak myślałem dlatego wycofałem się śledzenia polityki ale jednak nie jest to do końca prawda bo jest różnica między złym a gorszym a pis jest tą gorszą opcją. Oni demontują krok po kroku resztki demokracji, bardzo przypominają sanację a wszyscy wiemy jak to się skończyło. Jeśli kolejne wybory wygra pis to może próbować wprowadzić jakiś pernamentny stan wyjątkowy i trzeba będzie z kraju uciekać.

Jak rządziło PO to myślałem,
  • Odpowiedz
Takich afer nie słyszałem od lat mało tego kiedyś za afery były konsekwencje dzisiaj może odpalić nielegalny granatnik i rozwalić komendę i być dalej na stanowisku xd sra się ludziom na twarz a oni biją brawo


@MArcinnn96: Kiedyś politycy bali się ludzi, pamiętasz pewnie ACTA, Tusk robił wały ale jak wychodziły na wierzch to leciały dymisje, ustawy wycofywano. PiS to jednak nowa najgorsza jakość polskiej polityki bo oni protestami ludzi w
  • Odpowiedz
@emlo999: OPie, kilka dni temu jak wrzuciłem tu zdjęcie z konwencji Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska-Prawo i Sprawiedliwość to mnie #neuropa napadła, że to FEJK i FOTOMONTAŻ, że NIEMOŻLIWE xDDD A jak udowodniłem że prawda to zarzekali się, że to na pewno tylko jakieś lokalne uzgodnienia, a nie nic centralnego. Potem zamilkli...

Więc jak oni mają pamiętać nastroje z 2005, 2007, 2011, 2015...
  • Odpowiedz
konfiarz


@OCIEBATON: synonim człowieka, który nie bawi się w wybieranie tych samych ludzi od 20 lat i widzi realna potrzebę zmiany systemu a nie tylko stołków
  • Odpowiedz