Wpis z mikrobloga

@metaldehyd Pytanie czy to zdjęcie że Szczecina. Myślę że nie.
Jak chcesz zrobić dobre zdjęcie menelstwa w Szczecinie. To weź kilka osób obstawy i wejdź na klatkę schodową Robotnicza 8 i zrób zdjęcia. Zakładam że do pierwszego piętra nie dotrzesz.
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double @metaldehyd : żeby w Szczecinie kogoś skroili to nie wiem co trzeba zrobić. Chyba samemu się zadawać z patologią, bo postronnych ludzi raczej nikt nie rusza. Wracałem do domu wielokrotnie z różnych miejsc i w różnym stanie świadomości i nigdy nikt mi nic nie zrobił. Teraz mieszkam na Parkowej, gdzie ponoć kiedyś latały sztylety i też nic ciekawego się nie dzieje.
  • Odpowiedz
@Kamokamo @metaldehyd @Wiskoler_double: mieszkam niedaleko parkowej, i często słyszałem np. od starych taksówkarzy, że kiedyś tu bywało grubo (paręnaście lat temu), ale teraz jeszcze nie miałem tu nigdy żadnej patowej sytuacji. Czasami tylko słychać przechodzących najebusów jak jest ciepło, ale to raczej wszędzie bywa. Bardziej taki stołczyn może być niebezpieczny bo tam po prostu mieszka więcej patologii, ale tak w Szczecinie to ogólnie jest raczej luz
  • Odpowiedz