Wpis z mikrobloga

Hej, wybieram się do #francja #paryz na kilka dni i mam pytanko, bo planuję też uderzyć na #lemans pociągiem, z paryża do le mans to wiadomo, TGV, tylko jak potem na sam tor się dostać? (pozwolę sobie otagować #f1 bo pewnie niektóre mireczki #lemans24 na żywo widziały i cugiem z paryża do le mans jechały). No i oczywko za wszelkie paryskie protipy będę wdzięczny, nigdy we Francji nie byłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 6
@PiotrFr: @PiotrFr: A jak z dostępem dla osób niepełnosprawnych, nie ma z tym problemu w tramwaju? Bo będzie ze mną kolega na wózku. No i jak coś to do Le Mans nie jadę na sam weekendowy wyścig niestety, a tylko na środowe treningi i kwalifikacje @ChristianHorner raczej pechowcu, marzyłem zobaczyć wyścig Le Mans na żywo (i to stulecie teraz jest kurła), a tu wielki UJ! bo w styczniu jak kupowałem
@PiotrFr: Wiesz co, wróciłem z Francji i z tym miałeś rację, tramwaje w Le Mans są dostosowane dla osób na wózku. Ale cała reszta tej francuskiej "dostosowanej" infrastruktury (i mówię tu o Paryżu, nie jakieś zapyziałej wiosce) jest dostosowana w taki sposób, że nalepimy naklejkę z symbolem osoby niepełnosprawnej na schodki (pomijam autobusy, bo te generalnie są spoko) a w ogóle jak jesteś na wózku to mamy jasny komunikat - #!$%@?