Wpis z mikrobloga

#wot Siemka
Sprzedam konto 2.7k wn8, 9 mln kredytów, 4.4k obligacji, 1551 golda, 60k free expa,56% wr, 19.5k bitew.
3moe na ob 140, is7, t34-85m, progetto 46
Skiny 3d
Dobre załogi
Grywalne czołgi 8 i 10 tieru
X tiery - 24
VIII premium - 20
Specjalne - ob 260, kpz 50t, M60 do odkupienia, 114sp2, Char Futur 4, AE Phase I
Zabawki niższych tierów.
Fioletowe i różowe moduły.
8 premium- M 41 90mm, Skorpion, LT-432, IS-3A, Defender, ISU-152k, SU-130PM, Astron Rex, AMBT, Renegade, M-IV-Y, TS-5, elc even, Bourrasque, Somua SM, 122-Tm, Skoda T56, Lis, Lansen, Progetto M35
9 premium- Strv K
10- Leopard, Maus, 100LT, k91, ob140, is7, 277, 260, 268v4, e3, 13-105, ebr, bc-25t, S Conq, lodówka, Conq GC, 114sp2, Stb1, tvp, vz 55, cs-63, 60TP, Kran, Progetto m40
7 premium- M56 skorpion, type 62, amx 13-57
6 - VK28.01, t34-85m, Chaffe, M4a1fl, Pudel, t50-2, T78, Type 64
5- KV-1SA, KV220-2, KV1 shielded, M10RBFM
czołgi do odkupienia- t55a, VII super hellcat, chimera, T26E5 P, T28HTC, 9 tier Obj 777 II, M60, T34 B, IS-2S, TOG 2 i inne zabawki niższych tierów.
ktoś zainteresowany?
  • 17
  • Odpowiedz
@Szyymek wystaw na ebay. Na Allegro uważaj tylko na wyłudzaczy jak chcesz tam wystawić. Ale za 1500 będzie ciężko sprzedac takie konto, nie ma nic konkretnego za co ludzie płaca hajs
  • Odpowiedz
@Szyymek: Bez ciptejna, 907 i eboli nie spotkasz się z dużym zainteresowaniem. Największą wartością tego konta są niektóre premki 8 tieru i zapewne już nieźle rozwinięte załogi. Jak weźmiesz okolice 200€ to będę zaskoczony.
  • Odpowiedz
@Szyymek: Ja osobiście wychodzę z założenia, że za konta w grze i tak się nie weźmie wielkich pieniędzy. Zwłaszcza w grze, która ma już tendencje spadkowe z liczbą graczy. Lepiej sobie zostawić na pamiątkę, popykać raz na jakiś czas i się #!$%@?ć na wociszka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja niby mam wszystkie najbardziej pożądane dyszki specjalne, wn8 już mocno ponad 3000, prawie 30k bitew i nie sądzę
  • Odpowiedz
@Bioenergoterapeuta: @Kecq @Szyymek 500 zł to jest jak za darmo. 1500 zł to już jest jak za darmo.
Jeżeli takie są ceny, to nie warto sprzedawać, bo ilość czasu, pieniędzy, zaangażowania umysłowego i zdrowia psychicznego jakie musisz włożyć by tyle w tej grze wypracować co zaprezentował kolega, to nie jest nawet wielokrotność tych kilku stówek, ale dziesiątki razy więcej w jakiejś walucie, którą można stworzyć tylko we własnej wyobraźni, a jaką
  • Odpowiedz
@Bioenergoterapeuta: Zdecydowanie warto zostawić na pamiątkę. Włożyłeś w tę grę kawał siebie i niepoliczalne ilości pieniędzy - również przekładając twój czas, twoje zdrowie i zaangażowanie, którego nie włożyłeś w coś przynoszącego pieniądze
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Jakkolwiek próbowałbym wydobyć z siebie kapitalistyczne podejście, to nigdy nie będę nawet blisko stwierdzenia, że pieniądze są w życiu najważniejsze. Wiadomo, że ich brak w życiu potrafi dać po dupie, ale dobrze jest umieć powiedzieć sobie 'tyle mi wystarczy', bo zawsze coś jest kosztem czegoś innego. Nie będę krył, że w tej mocno irytującej gierce w jakimś stopniu się spełniałem. Od zawsze dawała duże możliwości doskonalenia swoich umiejętności, ale już
  • Odpowiedz
  • 0
@IdillaMZ patrząc na to że na allegro konta z Chiffem i 907 chodzą po ~ 1k a tutaj oprócz premek i może 260 to nic więcej nie ma. Ale wiadomo, na spokojnie poczekać to się kupujący znajdzie który może da coś więcej
  • Odpowiedz