Wpis z mikrobloga

Przykre, że sędzia, który swoją ciężką pracą prawie został odsunięty tylko dlatego, że pojawił się na jakimś evencie.
A jakby pojawił się na evencie politycznym np. progejowskim Biedronia to według Was byłoby to dobre czy złe? Bo ja mam to w dupie co robi sobie człowiek w wolnym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzę, że wracają czasy Goebbelsowskiej propagandy. Jednym wolno więcej, a innym mniej tylko dlatego, że są innego wyznania czy mają inne wartości lub kolor skóry. Zamiast skupić się na rzeczach poważnych to ludzie, którzy widocznie nie mają co robić interesują się życiem innych bardziej niż swoim. Parę lat temu było, żebyśmy nie zaglądali ludziom do łóżka, a teraz to ludzie zaglądają innym i prześwietlają ich 24/7, chore czasy.

#mecz #ligamistrzow #pilkanozna #marciniak
tbhilt - Przykre, że sędzia, który swoją ciężką pracą prawie został odsunięty tylko d...

źródło: gdfg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 2
@wylisiony_afrowiorek: Zaczyna się.

Masz poglądy jakie masz i w wolnym czasie możesz z mojego punktu widzenia robić co chcesz o ile nie atakujesz kogoś innego. Tym się różnią ludzie normalni od fanatyków politycznych, którzy wszędzie widzą lewactwo/prawactwo.
  • Odpowiedz
@tbhilt: I jeszcze chłop został zmuszony do złożenia uwłaczającej samokrytyki, niczym w stalinowskich czasach, gdzie bez tego powrót do wcześniej wykonywanych obowiązków nie był możliwy.
  • Odpowiedz
@drakonia: Zauważ, że teraz jakakolwiek bardziej znana osoba będzie się 10 razy zastanawiała, gdzie się pojawia, z kim pije piwo, komu podaje rękę, bo nie daj Boże jakiś nadgorliwy lewak się czegoś tam dokopie. W białych rękawiczkach i pod płaszczykiem walki o równość, tolerancję etc. wprowadza się jakiś chory terror psychiczny jak za stalinizmu właśnie. A to są przecież ludzie tacy sami jak my i mają prawo robić w wolnym
  • Odpowiedz