Wpis z mikrobloga

Cudownie, czyli Marciniak jeszcze dosrał faszolkom z #konfederacja <3 xDDDDD

"I want to express my deepest apologies for my involvement and any distress or harm it may have caused," Marciniak said in a statement.


"Upon reflection and further investigation, it has become evident that I was gravely misled and completely unaware of the true nature and affiliations of the event in question.


"I had no knowledge that it was associated a Polish extreme-right movement. Had I been aware of this fact, I would have categorically declined the invitation."


https://www.reuters.com/sports/soccer/marciniak-remain-referee-champions-league-final-after-apology-uefa-2023-06-02/

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
  • 16
@johny-kalesonny: A po tym, to już się im całkiem w główkach zagotuje:

"UEFA skontaktowała się również z "Nigdy Więcej", organizacją pozarządową stowarzyszoną z siecią FARE, która zgłosiła początkowe obawy dotyczące zaangażowania pana Marciniaka w wydarzenie. Zażądali, aby pan Marciniak pozostał w roli sędziego na nadchodzący finał Ligi Mistrzów UEFA, stanowczo twierdząc, że usunięcie go podważyłoby promocję przeciwdziałania dyskryminacji. W oparciu o dostarczone informacje, UEFA potwierdza, że pan Marciniak będzie pełnił swoją
@Takiseprzecietniak: Przecież to tylko gierka pozorów, a ta śmieszna organizacja przeciw nienawiści strzeliła sobie w stopę z donosem na Marciniaka. Musieli odwołać swoje zgłoszenie bo cała Polska znienawidziłaby ich.
Marciniak też musi grać bo w sumie ten event nic związanego z polityką nie miał, tylko spotkanie przedsiębiorców i frajerów wanna be biznesman, aby ich naciągnąć na kupno biletu. @johny-kalesonny Marciniak tam pojechał dla kasy, a teraz musi uskuteczniać gierki pozorów.
"UEFA skontaktowała się również z "Nigdy Więcej", organizacją pozarządową stowarzyszoną z siecią FARE, która zgłosiła początkowe obawy dotyczące zaangażowania pana Marciniaka w wydarzenie. Zażądali, aby pan Marciniak pozostał w roli sędziego na nadchodzący finał Ligi Mistrzów UEFA, stanowczo twierdząc, że usunięcie go podważyłoby promocję przeciwdziałania dyskryminacji. W oparciu o dostarczone informacje, UEFA potwierdza, że pan Marciniak będzie pełnił swoją rolę sędziego podczas 202 finału Ligi Mistrzów UEFA"


@Takiseprzecietniak: Obiektywnie zrobili to
@johny-kalesonny: Ciekawe jak teraz śpiewkę zmienią wykopki, które piały z zachwytu jak to UEFA odsunęła Marciniaka od sędziowania za spotkanie z Mentzenem. Osobiście obstawiam na:
Przecież nic mu nie zrobili prawaku! Urojenia prawakoidale!
Bo chyba się zgodzimy, że mówienie o tym, że to była impreza czysto biznesowa, jest robieniem idiotów z publiki.


@Takiseprzecietniak: hmm sama impreza może być biznesowa, bo to jednak doradca podatkowy i tu jest jego główny dochód, choć rozumiem, że osoba Mentzena robi z niej polityczną trochę samą w sobie. Natomiast zarzuty uważam za śmieszne. Kurde były mąż Scheuring Wielgus był jednym z faktycznych i bardziej znanych neonazistów w Polsce i
@djtartini1: Są w tym wszystkim tony hipokryzji, szczególnie w przypadku tej skorumpowanej organizacji. Ale nikt Marciniaka tam na siłę nie wciskał, podobnie jak pieniędzy, które od niej bierze. Wiedział jakie reguły tam rządzą. Teraz wie jeszcze bardziej.

A w ogóle życie publiczne było, jest i będzie oparte na hipokryzji. Osoby publiczne zawsze udają kogoś, kim w życiu prywatnym zwykle nie są. Nie bez powodu hipokryzję nazywają hołdem złożonym cnocie.
@Takiseprzecietniak pewnie dużo zależy od wyznawanych wartości. Przynależność do PZPR w okresie kiedy trwała m.in. akcja hiacynt, czy represje opozycjonistów jest dla mnie podobnej rangi skazą na życiorysie co piątka mentzena, gdzie mówił jaki przekaz proponuje swoim wyborcom
@Rizzo: Ja na Czarzastego nigdy nie głosowałem i głosować nie mam zamiaru, to tak dla jasności. Ale dla mnie znaku równości między nim a Mentzenem stawiać nie można, bo on wartości, którymi kierowała się prorosyjska i totalitarna u źródeł PZPR zakwestionował i się ich wyrzekł, dziś promując ich zaprzeczenie. Natomiast Mentzen, w pełni świadom do czego prowadzą ideologie nazistowskie i faszystowskie oparte na antysemityzmie, pogardzie dla niewierzących i dyskryminacji odmienności seksualnych
mogę się założyć, że zaraz pojawi się tutaj fikołek, że Pan Marciniak został do tego zmuszony przez lewactwo i on wcale tak nie uważa xD


@Normie_Lurker: Nie przez lewactwo tylko przez UEFA, przecież od razu widać że sam tego nie pisał. A ja podejrzewam że on nic nie uważa i po prostu jak każdemu normalnemu człowiekowi nie przyszłoby do głowy że pokazanie się na gali biznesowej z politykiem skrajnej opcji może
@Takiseprzecietniak nie zaglądam do sumienia czarzastego więc mogę tylko mówić o swoich odczuciach, ale moim zdaniem to wyrzekanie się było zwykłym oportunizmem, w końcu nadal uważa że armia Czerwona nas wyzwalała i nie jest głupi, więc wie że musi się od komunizmu odciąć. Jest w tym tak samo wiarygodny jak mentzen mówiący po tym swoim wystąpieniu że to nie są jego poglądy i że to był taki hehehe wykład z marketingu politycznego.