Wpis z mikrobloga

nigdzie nie mowi że to jego postulaty PO w przeciwieństwie do tego filmiku


@Pawel993: a gdzie na tym filmie masz powiedziane, że to postulaty Konfy?

Ten film z Tuskiem ma dokładnie taki sam wydźwięk jak ten z Mentzenem. Oboje parafrazowali.

A ten film który wstawiłeś twierdzi, że to nie jest wyrwane z kontekstu, po czym prezentuje kilka filmów wyrwanych z kontekstu. Świetna logika XD
w 2 sekundzie Metzen wyraźnie mowi ze to 5 konfederacji


@Pawel993: byłem wczoraj w sklepie i usłyszałem jak jedna osoba powiedziała "Ja kocham pis"

Potem przyjdzie oko.press i zrobi artykuł:

Uwaga uwaga, ten ktoś napisał że kocha pis! Patrzcie, tutaj jest napis "ja kocham pis"


Słuchając całego wystąpienia Mentzena wcale nie odebrałem tego jako ich postulaty. Kontekst był inny.
Słuchając całego wystąpienia Mentzena wcale nie odebrałem tego jako ich postulaty. Kontekst był inny.


@Gumaa: a jaki? Że wspierają homoseksualistów, że popierają UE i chcą wiekszej integracji? Powiedz nam wszystkim jaki był kontekst xd
Pawel993 - >Słuchając całego wystąpienia Mentzena wcale nie odebrałem tego jako ich p...
Powiedz nam wszystkim jaki był kontekst xd


@Pawel993: kontekst to była 40 minutowa wypowiedź na temat strategii politycznej. Nawet gdyby mi się chciało, to ci jej nie streszczę w komentarzu na Wykopie. Możesz sobie sam ją obejrzeć i wyrobić zdanie. Jeżeli masz w ogóle ochotę wyrobić sobie obiektywne zdanie, a nie tylko budować emocjonalną reakcję na wycięty z kontekstu klip ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do
Gumaa - >Powiedz nam wszystkim jaki był kontekst xd

@Pawel993: kontekst to była 40 m...