Wpis z mikrobloga

-pracuj w zachodnim korpo które na każdym kroku wspomina o równości, tolerancji, akceptacji

-przyjdź na event znanego faszola na jego zaproszenie który zasłynął z głoszenia haseł które są dokładną odwrotnością wartości twojego korpo

-korpo się dowiaduje, wyrzuca cię z roboty

-teraz możesz sędziować finał pucharu konfederacji

#mecz #pilkanozna
JanuszKarierowicz - -pracuj w zachodnim korpo które na każdym kroku wspomina o równoś...

źródło: szymon-marciniak

Pobierz
  • 69
@panczekolady: Dowodem, że piątka Mentzena serio była programem konfy jest to, że nie lubi Unii? Fajnie macie na chacie, lewary. Nie można nawet nic podawać w wątpliwość, bo od razu podłączacie pod to antysemityzm i inne anty.
@Zaqwsxe: "Faszyzm - skrajnie prawicowa doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym w Królestwie Włoch, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny)" Zabawne, bo aktualnie to co w nawiasie przejawia lewica.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@panczekolady nie wiem, o co ci chodzi. Wrzucasz film, który ma odpowiedzieć na pytanie o kontekst danej wypowiedzi, gdzie nie pojawia się ani pół słowa więcej, niż sama wypowiedź. To nie jest kontekst.
@panczekolady ale co "jak myślałem"? Ja absolutnie dyskutuje z tobą o żydach, tylko o tym, co to znaczy "kontekst wypowiedzi".
To tak, jakbym teraz wziął z twojej wypowiedzi "Żydzi przejmujący Polskę za bezcen" i zamiast pokazać caly wpis, co dałoby kontekst, dorzuciłbym fragmenty twoich 3 wpisów z tego roku i nazwał cie antysemitą.
Typowy wykopek jest typowy - nie rozumie, co czyta, a potem jeszcze sugeruje, że on coś myślał.