Wpis z mikrobloga

@ToddChavez_ ja jak się przeprowadzałem z mieszkania do mieszkania na miejscu we Wrocku, to wynająłem tego największego busa z traficara (master?). Zarezerwowalem, podjechałem na Bielany, bo tam obok ikei zazwyczaj stoją dwa, następnie zacząłem akcje. Całość zajęła mi dobrych kilka godzin (podjechanie pod dom, postój busa (pakowanie się do busa, odpoczynek itp itd), następnie podjazd do nowego mieszkania i wypakowanie. Za całość z jakimś rabatem jaki miałem, czyli -20ziko, to zapłaciłem jakieś
  • Odpowiedz
@korbuzz: Ja kiedyś musiałem przewieźć coś z Castoramy z Bielan na Maślice... Wynająłem trafficara cargo: Podjazd z Ikea do Casto, szybki załadunek, przejazd AOW na Maślice, szybki rozładunek i zwrot obok Ikea. Szybka akcja, max. 1,5h i rachunek wyszedł 110zł i powiedziałem, że nigdy więcej.
Nie dość że musiałem dojechać i wrócić własnym auto w celu odebrania i oddania Trafficara, zmarnowane tyle czasu i koszt trafficara, to finalnie taniej by wyszedł
  • Odpowiedz
@lyczko niby tak. Ja natomiast nie narzekałem. Spod sky Tower musiałem podjechać na Bielany, to fakt, ale jednocześnie na spokojnie sobie robiłem prawie cały dzień przeprowadzkę i zapłaciłem za to tylko w moim mniemaniu 80ziko. Wiadomo, im więcej km tym gorzej, ale ja akurat miałem mało km do zrobienia. Jednocześnie miałem busa praktycznie cały dzień na wyłączność, więc według mnie się opłacało.
  • Odpowiedz
  • 0
@lyczko @korbuzz
W sumie to korzystałem z tego mastera od traficara rok i dwa lata temu. Cenowo rzeczywiście wychodziło śmiesznie mało. Ale teraz jak patrzę to poszło znacząco do góry i dostępność tych samochodów jest bardzo mała. Szukałem jakiejś alternatywy w razie w. Ale chyba zostanę przy tym
Dzięki!
  • Odpowiedz