Wpis z mikrobloga

Polecam zapoznać się o co ten kwik. Lewica wytłumaczy dlaczego Kwaśniewski nie dawał zrobić krzywdy Oleksemu i wprost przyznał, że ruski szpieg Ałganow to jego dobry kolega i utrzymywał z nim kontakty?

Bo ja tu widzę, że #neuropa widzi na #konfederacja swoje wady i przypisuje je innym. Zupełnie jak Rosjanie przypisują swoje Ukrainie nazywając ich nazistami i ćpunami.

Jestem w błędzie?

https://m.youtube.com/watch?v=chjCT7c067k&pp=QAFIAQ%3D%3D

#lextusk #polityka #4konserwy #rosja
  • 13
@Aquamen: Nie chce mi się ogladać 25 minutowego filmu. Za to zadam kilka pytań jak już tagujesz #lextusk

Czemu PiS ze swoją komisją chce "prześwietlać" polityków akurat od roku 2007 a nie np 1992? Czyżby miało to związek z rokiem kiedy pis stracił władzę? XD

Polecam zapoznać się o co ten kwik. Lewica wytłumaczy dlaczego Kwaśniewski nie dawał zrobić krzywdy Oleksemu i wprost przyznał, że ruski szpieg Ałganow to jego dobry
Bo ja tu widzę, że #neuropa [...] swoje wady [...] przypisuje [..] innym.


@Aquamen: tyle by wystarczylo i juz bys mial racje. Niepotrzebnie sie rozpisywales. Pijany Mentzen byl ich odzwierciedleniem kwacha ktorego ciagle nagrywali nawalonego. Kwachu to taki rudolf z czerwonym nosem co obrocili w zart a co wcale smieszne nie jest. To samo bronek. Gosc nie ogarnial podstaw ortografii a byl prezydentem.

Przeciez wiadomo ze od dekad politycy moga robic
@Kryspin013: Braunowi też nikt niczego nie udowodnił a nie macie z tym problemu żeby wylewać na niego gówno. Jak to jest?


@Aquamen: moja teza wciaż jest aktualna:

Jak tak było i państwo go nie skazało to tylko pokazuje jak słabe jest państwo i jak ta komisja jest jeszcze bardziej żałosna niż wszyscy sądzili.


Państwo PiS jest słabe i potrzebuje łamać prawo by komuś coś udowodnić.

Ale ale, jak już wspomniałeś
@Kryspin013: no to są takie same sytuację, oby dwóm niczego nie udowodniono, oby dwaj mieli kolegów szpiegów z Rosji. Podwójne standardy?


@Aquamen: no to ja się ciebie pytam o podwójne standardy.

Trochę też nie wiem co ten wpis ma na celu bo np kwaśniewski nie jest bożyszczem lewactwa lub chociażby samych nauropków tak jak braun jest bożyszczem kucy. Więc nie wiem w którym miejscu chcesz wykazać czyjąś hipokryzję. Jak na
@Kryspin013: robicie taki raban jakbyście się czegoś bali, dziwne. Zaskakujące( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aquamen: Ofc jak zwykle nie potrafisz odpowiedzieć na komentarz dłuższy niż jedno zdanie. Zapytałem gdzie dla lewactwa kwachu jest bożyszczem jak braun dla kucy? Nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie?

Natomiast co do twoich wymysłów jedyne czego się obawiam to dalszego postępowania zmiany Polski w drugą Białoruś czy Węgry.
@Kryspin013: to, że ty twierdzisz, że nie jest nie oznacza, że tak jest. Lewak jest skłonny wyprzeć się własnej rodziny gdy trzeba zrobić fikołka.


@Aquamen: ale ja prosze o dowody lub jakieś konkrety. Ja ci tu mogę wkleić od #!$%@? wpisów gdzie braun #!$%@? coś głupiego a kuce piszą "szacunek dla brauna".

Jak już uprawiasz coś podobnego to chciałbym zobaczyć coś podobnego po drugiej stronie. Więc czekam.
@Kryspin013: no wkleiłem ci ale w swoim lewackim festiwalu fikołków tego nie dostrzegasz, bo nie chcesz. Standardzik.


@Aquamen: to wklej jeszcze raz bo widocznie nie dostrzegam w swoim "festiwalu lewackich fikołków".

Muszę być ślepy bo z pewnością takich dowodów dostarczyłeś tu od #!$%@?, a ja je przeoczyłem.