Wpis z mikrobloga

Tak sie zastanawiam, jakby wygladal ruch o takim samym ekstremizmie co woke, tylko po prawicowej stronie.

Dla porownania bierzemy aktualna sytuacje na social media. Powiedzmy ze ktos napisze ze np. dyskryminacja czarnoskorych przy zatrudnianiu poprawilaby wyniki finansowe firmy i komfort pracy. Za to dostanie milion minusow, zostanie obrzucony wyzwiskami ktore dostana milion plusow, a do tego dostanie permanentnego bana ze spolecznosci i jednodniowego z calej platformy.

No to sprobujmy wyobrazic sobie to samo, tylko w wersji prawicowej. Powiedzmy ze ktos napisze ze np. nie widzi nic zlego w zatrudnianiu innych ras. Za to dostanie milion minusow, zostanie obrzucony N-wordami ktore dostana milion plusow, a do tego dostanie permanentnego bana ze spolecznosci i jednodniowego z calej platformy.

Chyba ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego jakim ekstremistycznym ruchem jest ten woke, ze go wspieraja.

#4konserwy #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 13
No to sprobujmy wyobrazic sobie to samo, tylko w wersji prawicowej. Powiedzmy ze ktos napisze ze np. nie widzi nic zlego w zatrudnianiu innych ras. Za to dostanie milion minusow, zostanie obrzucony N-wordami ktore dostana milion plusow, a do tego dostanie permanentnego bana ze spolecznosci i jednodniowego z calej platformy.


@Mortimer_Gothic: Nie musisz sobie wyobrażać, wystarczy, że wejdziesz do jakiejś zamkniętej grupki kolonko lub konfy
Nie musisz sobie wyobrażać, wystarczy, że wejdziesz do jakiejś zamkniętej grupki kolonko lub konfy


@Kryspin013: Ale kto normalny na takie grupki wchodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
A w ogóle to skąd wiesz co się na takich grupkach dzieje? Czyżbyście tam siedzieli i się udzielali? (σ ͜ʖσ)
W sumie to nie zdziwił bym się jakby taki @PrzeKomentator był administratorem na takich
@PrzeKomentator: Wczoraj wieczorem jak już coś! I na co dowody? Przecież nie twierdzę, że tak jest, po prostu uważam, żebyś tam idealnie pasował ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@kulass: ale fikołek. No, ale idealnie wpisujesz się w bycie typowym prawakiem, czy oskarżasz o coś złe lewactwo, a sam tak robisz. No i
ale fikołek. No, ale idealnie wpisujesz się w bycie typowym prawakiem, czy oskarżasz o coś złe lewactwo, a sam tak robisz. No i oczywiście uważasz, że tępy fikoł załatwi sprawę.


@PrzeKomentator: Inteligencja to nie jest twoja mocna strona, no cóż, bywa. Zadałem pytanie, wyraziłem opinie na twój temat, ale o nic cię nie oskarżyłem. Podaj mnie do sądu (σ ͜ʖσ)
@PrzeKomentator: Nie dość ze bystrość umysłu nie jest twoją mocną stroną to do tego jesteś żałosny ¯\(ツ)/¯


@kulass: typowy prawak z Ciebie. Ty możesz zarzucać innym brak inteligencji. Tobie w żadnym wypadku. Typowy prawacki płatek śniegu, który ciągle obraża innych, a jak ktoś go zripostuje, to płacze w kącie jaki to on nie jest prześladowany.
typowy prawak z Ciebie. Ty możesz zarzucać innym brak inteligencji. Tobie w żadnym wypadku.


@PrzeKomentator: Zarzucam tobie brak inteligencji, nie czepiam się twojej rodziny. Widzisz różnice? Jesteś załośny bo nie potrafisz mnie obrazić wiec musisz atakować moich rodziców ¯\(ツ)/¯