Wpis z mikrobloga

Wykop ssie. Serio to usunęliście? Nie zdzwiłbym się, gdyby Białek był w to umoczony. Gdyby nie to, że skomentowałem, to już bym nie znalazł i nie miał dowodu. Jaki to wasz punkt w regulaminie złamała ta wrzuta?

Link do YouTube

Korda - Wykop ssie. Serio to usunęliście? Nie zdzwiłbym się, gdyby Białek był w to um...

źródło: Image 3

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
@saluch: rób z tego wrzutę. Ciekawe czy to też uwalą. Trzeba to nagłośnić. Im więcej osób to obczai (co to za portal), tym lepiej.
  • Odpowiedz
  • 12
@saluch: to już ewidentny dowód na to, że Wykop współpracuje z rządem i mafią. Trzeba to bedzie rozgłosić na innych stronach. Zacznę od hejto.
  • Odpowiedz
@Korda: Dawaj, dawaj, wrzucaj na to hejto i porzuć linka. Nie ma na co czekać, bo zaraz ten wątek może wyparować, a my będziemy mieć platynowe konta.
  • Odpowiedz
Zapytałem wykop o stanowisko w sprawie usunięcia znaleziska. Oto co mi odpisali:
Ja:

Dlaczego to znalezisko spadło https://wykop.pl/link/7116527/gigantyczna-afera-totalizator-sportowy-i-mafia ? Moderacja współpracuje z mafią?

Wykop.pl:

Witamy,


dziękujemy za kontakt. Informujemy, że wskazana treść została usunięta za naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści. Prosimy, zapoznaj się z naszymi Standardami Moderacji: https://wykop.pl/standardy-moderacji Dokładnie w nich opisaliśmy co i w jakich sytuacjach jest przez nas usuwane.


Pozdrawiamy

¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Korda: Dawaj ten dowód na powiązania wykopu z mafią kolego. Twoje wypociny będą od teraz monitorowane i zgłaszane każdorazowo za to co odwalasz. Powodzenia
  • Odpowiedz
  • 2
@2076: masz dowód w postaci tuszowania sprawy. Jak to nazwiesz? Jak pomagasz przestępcy to z nim idziesz za współpracę.
Najlepiej to idź i siebie zgłoś. Wiadomo po której stronie byś był za czasów PRL.
  • Odpowiedz
@Korda: Kolejne wyzwiska i pomawianie bez dowodów. Jeśli nie zgłosisz przestępstwa to sam stajesz się przestępcą. Kiedy byłeś na komisariacie albo w prokuraturze?
  • Odpowiedz
  • 0
@2076: parafraf. PS. Kto poszedł siedzieć za przewalone 70 mln? Mafię współpracująca z rządem chcesz wsadzić? Wykop zrobił gwałt na mediach. A ty jeszcze temu przykladjujesz. Jestes jak komuch. Ciekawi mnie twój interes w tym procederze.
  • Odpowiedz
@Korda przy moich znaleziskach tez wypisywał, aż tak mu zalezy na tej sprawie ze sam z siebie chodzi i szuka info o tym i wypisuje swoje tezy ????
  • Odpowiedz