Wpis z mikrobloga

@ChristianHorner: Jakby przez 24h komentował Sokół to bym oglądał 24h. :D Ale Gac przynudza. To samo Mielczarek. Pewnie znowu pojawi się komentator który ma pojęcie o Le Mans ale będzie cały czas wrzucał yyyyy, jak to robił rok temu. Jeśli dobrze pamiętam to najlepiej słuchało się, to było chyba 2 lata temu, jakiejś młodej ekipy. Komentowali nocą.
@ChristianHorner: witam, postaram się cały, ale może być ciężko, bo jestem coraz starszy i w nocy mogę po prostu - zasnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale większość - na pewno tak, rok temu bardzo się fajnie bawiłem z Wami oglądając Le Mans :)
@Gieekaa: Nie tylko komentarz był dobry dwa lata temu nocą, późnym wieczorem, ale goście z którymi rozmawiali m.in. z Kubą Smiechowskim, jego ojcem, z Waldkiem z działu aerodynamiki, który pracował dla jednego z teamów wyścigowych (niestety nie pamiętam którego) i paroma innymi osobami. Chociaż fakt miło by było usłyszeć Pana Redaktora na micu przy Le Mans.

edit:
Panowie opowiadali dużo ciekawostek, jedna od Kuby, że kierowca posiada telefon komórkowy na pokładzie,