Wpis z mikrobloga

jestem na 1 roku magisterki. Zaliczyłem 1 semestr, teraz kończę drugi. Niestety przez problemy zdrowotne wiem że nie zalicze przedmiotów i sesji.

Czy jest jakaś możliwość na tym etapie powtórzyć ten rok ale tylko drugi semestr i jakoś przepisać zaliczony pierwszy semestr? Uczelnia to UJ.

#uj #studbaza
  • 6
  • Odpowiedz
@dasseltiG: z czego to wiem to jest to delikatne naginanie rzeczywistości i trzeba ładnie wyprosić bo tak na ładną mordę może się nie udać. Dziekanka jest raczej w rozliczeniu semestralnym, czyli w momencie kiedy składasz wniosek, dziekan wydaje decyzje o zgodzie ale w przypadku zaliczenia bieżącego semestru. Ja sie spotkałem właśnie z takim czymś ale może są uczelnie gdzie to normalne.
  • Odpowiedz
Czy jest jakaś możliwość na tym etapie powtórzyć ten rok ale tylko drugi semestr i jakoś przepisać zaliczony pierwszy semestr?


@dasseltiG: no wydaje mi sie ze na kazdej uczelni to normalne, ze cie nie zmuszaja do zaliczania juz raz zaliczonych przedmiotow i powtarzasz wylacznie 2 semestr
  • Odpowiedz
@dasseltiG: na UJ jest Dział ds. Osób Niepełnosprawnych. Niech nazwa nie myli, bo przynajmniej na innych uczelniach podobne jednostki zajmowały się tego typu sprawami. Czasami da się przełożyć sesję, zrobić specjalne terminy (więc może i ew. pomóc w przepisaniu przedmiotów zaliczonych za rok itp.) - tylko pewnie trzeba mieć dokumentację od lekarza, że faktycznie masz problemy zdrowotne (bo inaczej każdy student by symulował).
  • Odpowiedz