Wpis z mikrobloga

Wczoraj PAN @151346136 Cyferka pisał, że z tą ropą to nie jest tak źle, że przecież nowe technologie, cięcia kosztów, państwa OPEC to się pewnie mają dobrze nawet na tych poziomach.
Dzisiaj OPEC zapowiedział, że nie wpuści mediów na kolejne spotkanie krajów i szuka sposobów na cięcia produkcji, bo nie potrafią utrzymać wystarczających dla nich cen ropy na rynkach.
CHUOP JEST NIEZAWODNY. JIM CRAMER WYKOPU. LIST GOŃCZY OD OPEC JUŻ SIĘ PISZE.

OPEC HAS BANNED BLOOMBERG , REUTERS , WALL STREET JOURNAL AND OTHER MEDIA PUBLICATIONS FROM ITS IMPORTANT MEETINGS

OFFICIALS SAID THIS MOVE DRIVEN BY SAUDI ARABIA AS IT STRUGGLES TO SUPPORT OIL PRICES


#gielda #brent200
  • 8
  • Odpowiedz
@gonzo91: zwyczajnie łżesz, szukając sensacji i poklasku wykorzystując mój wizerunek

niegdzie nie napisałem kłamco, że OPEC może sobie mieć ropę po $50 i się będzie cieszyć
Nie napisałem o OPEC nic, nie użyłem nawet słowa OPEC, i nie ma tam nic związanego z OPEC

Napisałem o kosztach produkcji, które dzięki
  • Odpowiedz
  • 1
@151346136: A ja sobie zwyczajnie kręcę bekę, gdy po napisaniu przez Ciebie na jakiś temat (oczywiście po "misiowemu" jeżeli chodzi o stonksy, a po "byczemu" jeżeli chodzi o ropę) na następny dzień dzieje się kompletnie coś odwrotnego.
Piszesz z sensem, ale timing Twoich postów to jest coś niesamowitego.

  • Odpowiedz
@gonzo91: mój post wczorajszy o ropie jeżeli już to był bearish
jak koszty wydobycia się obniżają i jest konkurencja na rynku to all else equal co się będzie działo z ceną surowca?

z tym timingiem to się uspokójcie, bo SPX stoi mniej więcej w miejscu
i to tylko dzięki kilku największym spółkom
to prawda ze te kilka papierow zachowuje sie imponujaco, ale to nie jest rynek, to tylko
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@151346136 Gdzie ja napisałem, że rynek Cię niszczy? Dzisiaj te "pięć spółek", za kilka miesięcy coś innego. W zeszłym roku tech był na dnie, a energetyczne w topce, to kto wie co będzie za niedługo.
Wyluzuj, czy już psycha siada?
  • Odpowiedz