Wpis z mikrobloga

Cześć mam pytanie, dzisiaj byłem po 2 latach na kontroli u okulisty - 22 lata i stwierdzono u mnie rozwarstwienie siatkówki w lewym oku.. Jutro jade na oddział, pilna operacja - pytanie czym to może być spowodowane? Zero jakichś upadków, sportów ekstremalnych niczego - ciągle praktycznie siędze (praca biurowa, dom). Co najgorsze zauważyłem zmianę 3 - 4 miesiące temu i widzenie za mgłą. Zamiast poinformować okuliste o pilnej wizycie to tak czekałem 3 miesiące do wolnego terminu :/ Czeka mnie witrektomia, jest szansa że będzie wszystko ok po tym?

#oko #okulary #oczy #okulista #zdrowie
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@chlodna_kalkulacja: Zależy co masz na myśli, tak żeby leczyć się regularnie to nie - tylko przeziębienia anginy itp. Rok temu wycinane migdałki, bo często mnie to dopadało i w sumie nic. Lekkie nadciśnienie, i wiadomo stresik. Okulistka w szoku, a ja nie wierzę w to do tej pory.
  • Odpowiedz
@Dustaf1: nie będzie, żeby dało się naprawić, do trzeba operację zrobić maksymalnie kilka dni po urazie. Teraz to już tylko zabezpieczą Ci laserem, żeby się nie posuwało dalej. Będziesz tak widział już do końca życia.
  • Odpowiedz