Wpis z mikrobloga

@wyenyawa: biorę Twojego jednego policjanta i przebijam kilkoma setkami broniącymi karakana XD Podrzucić Ci jeszcze #!$%@? komendanta policji rozwalającego sufit granatnikiem dla którego zamknęli piętro szpitala? Albo policję chroniąca schody na 168 miesięcznicy?

Dawaj jaka chcesz, słusznie pamiętana, aferę PO, pokaże Ci 5 pisowskich które robią z nich dziecinne zabawy.
Pobierz Gluptaki - @wyenyawa: biorę Twojego jednego policjanta i przebijam kilkoma setkami br...
źródło: 521EC546-1C7D-4F3F-A712-641C478FC9FD
@PrzeKomentator: w języku ludzi kulturalnych nie ma słów którymi można cię określić.
Mam szczerą nadzieję że spotka cię ta sama sytuacja.
Zapisałem ten obrazek żeby każdy wiedział jakie pan propagandzista ma poglądy - jeżeli znowu będziesz pytał "ale jak to? Mi zarzucają kłamstwo?" to przypomnij sobie tą dyskusję.
Ale uprzejmie daję prawo do obrony - Daniel Kloc to imię i nazwisko kopanego. A teraz proszę o dowód że niszczył miasto bo
Pobierz Usmiech_Niebios - @PrzeKomentator: w języku ludzi kulturalnych nie ma słów którymi mo...
źródło: 423342
@wyenyawa: ten policjant za to kopanie miał zarzuty i była sprawa oraz afera na całą Polskę

a teraz dzięki prawakom policja nie dość że łamie prawo co chwila to jeszcze zabiła ludzi i nie poniosła za to konsekwencji

ale czego się spodziewać po bezmózgich pryszczatych kucach
Należy posiadać i okazywać bez wezwania aktualny paszport covidowy


@wyenyawa: uwielbiam to chłopskorozomowo-magazynowe pojmowanie w0lności promowane przez partyjkę która z foliarstwa zrobiła sobie program wyborczy xd