Wpis z mikrobloga

@betonowa_klata: w sumie ciekawe, bo ta bielizna jest, co oczywiste, projektowana pod kobiece cechy płciowe i już takie figi z upchaną kuśką nie mają większego sensu praktycznego w prezentacji.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że skazują się na przyjęcie, przynajmniej domniemanego, kryterium "dopuszczalności" osób trans jako kobiet, a to proszenie się o kopa w dupsko. Wymyślanie wymówek typu "tak, jesteśmy turboprogresywni ale jednak za bardzo wyglądasz na typa" to genialny
  • Odpowiedz
@betonowa_klata: jakbyś nie powiedziała, że to trans to bym się nie zorientował.
Wałka też nie widać na zbliżeniu.
To musi być bardzo sprytnie zwinięty penis, bo wygląda jak normalne wargi pusiowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie mam nic do lpg+


@betonowa_klata: "nie mam nic do osób lgbt, ale celowo przekręcam ten skrótowiec" xD równie dobrze na niemieckim wykopie masa ludzi mogłaby pisać "nie mam nic do p0laków, ale..."

ale kurea bez przesady żeby trans był modelem seksownych sukienek nocnych


@betonowa_klata: no, tak transkobieta to kobieta, więc może być modelem sukienek nocnych. Widzę jakie fikołki odstawiasz w komentarzach, że na tej kobiecie sukienka będzie leżeć inaczej
  • Odpowiedz
@ananasowy: kobieta nie ma fajfusa ani pozostałości po nim. Trans kobieta nie jest kobietą tylko - jak już - trans-kobietą. Niech się czuję kim tam chce, niech firmy ją reklamują ile wlezie - nic mi do tego, nie rusza mnie post OPa; poza faktycznie tym „wałkiem” nie ma tragedii. Ale ja też mam prawo uważać co tam chcę i głośno mówić, że np. to nie jest kobieta, a tego próbują mi
  • Odpowiedz
Ale ja też mam prawo uważać co tam chcę i głośno mówić, że np. to nie jest kobieta, a tego próbują mi zabronić podobni Tobie :/


@randomdrop: Nikt ci nie zabrania, ani nie próbuje zabraniać, po prostu jesteś oceniany za swoje słowa. Wolny rynek myśli i opinii. Nikt nie wejdzie ci do domu z nakazem i nie będzie egzekwował, żebyś nie gadał głupot na temat kobiet, tak samo jak nikt mi
  • Odpowiedz