Wpis z mikrobloga

@L3stko o #!$%@? co za odklejony człowiek. sobie wbija do Niemieckiego Instytutu Historycznego i robi burdę, niszczy mienie, bo on jest poseł.
Oseł. Do Tworek z tym panem Panowie Policjanci i tyle w temacie.
Normalnie drugi Janowski.
  • Odpowiedz
w końcu to jego zdaniem Armia Czerwona nas wyzwalała.


@L3stko: zdaniem tuska tez.

Tyle ze co w tym wykladzie bylo ze sie tak odpalil? Sorry ze tak przepytuje ale warto znac powod.
  • Odpowiedz
nie wiesz kim jest i z czego słynie Grabowski?


@L3stko: jak dla mnie grabowski to taki aktor. Zerkne na filmik.

Edit: dobra niewazne. 10 sekund styknie. Sral go pies zachowanie Brauna popieram.
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: to radzę poczytać w jakim tonie i co pisze prof. Grabowski. Podpowiadam, podczas 2 wojny światowej Niemcy byli pod okupacją nazistów, a nienawistni Polacy wysysający antysemityzm z mlekiem matki to bez winy nie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejny po Janie Tomaszu Grossie piszący paszkwile, które zakłamują historię i godzą w dobre imię Polaków.
  • Odpowiedz
@L3stko: dla mnie to w ogóle jak ktoś mówi o problemie Polaków z holocaustem w sytuacji gdy:

1) nie było państwa polskiego, władz administracyjnych, policyjnych, wojskowych itd
2) za pomoc Żydom groziła praktycznie nie tylko kara śmierci dla pomagającego, ale jego rodziny a często sąsiadów

to musi mieć nasrane pod kopułą. Tylko rozumiem jeszcze, że tak może pieprzyć przeciętny człowiek na świecie co historii nie zna, słyszy tylko zbitki o polskich
  • Odpowiedz
1) nie było państwa polskiego, władz administracyjnych, policyjnych, wojskowych itd


@LifeReboot: Tak samo podchodzisz do Rzezi Wołyńskiej, argumentując dlaczego nie powinniśmy przypisywać jej Ukrainie?

2) za pomoc Żydom groziła praktycznie nie tylko kara śmierci dla pomagającego, ale jego rodziny a często sąsiadów

Nie wiem co to za argument i w jaki sposób ucina jakiekolwiek dyskusje na temat udziału Polaków holokauście lub wykorzystywanie go do własnych celów?
  • Odpowiedz