Wpis z mikrobloga

Ehhhh
Dobija mnie samotność, wracam z swojej gówno pracy gdzie pracuje sam, siadam w swoim pokoiku i nie wiem co ze sobą zrobić. Wyszedł bym gdzieś, ale z kim, gdzie? Już nawet nie mam znajomych do grania by móc z kimś w coś pograć, choć i tak nie chce mi się w nic grać. Każdego dnia siedzę nic nie robiąc czekam aż dzień się skończy a następnego dnia znowu to samo.
#samotnosc #przegryw #gorzkiezale
  • 9
  • Odpowiedz
@traveller: Ja pomimo, że w mieście dorastałem to nikt z takim dziwakiem jak ja jakoś blisko nigdy nie chciał być. Choć wcześniej czułem się dobrze sam ze sobą od jakiegoś czasu dopiero moja samotność się nasila. W tym wieku już nie wiem jak kogoś znaleźć wszyscy mają już jakieś grupki znajomych które im wystarczają
  • Odpowiedz
@pudzianatroxgrvb:

W tym wieku już nie wiem jak kogoś znaleźć wszyscy mają już jakieś grupki znajomych które im wystarczają

niestety mam tak samo i z roku na rok jest coraz gorzej i ciężej mi z tym, terapeutka mówi mi, że wszędzie kogoś można poznać ale wydaje mi się, że to g0vno prawda w pewnym wieku ludzie już mają #!$%@? na innych i obracają się tylko w swoich grupkach rzadko kiedy dopuszczając
  • Odpowiedz
W tym wieku już nie wiem jak kogoś znaleźć wszyscy mają już jakieś grupki znajomych które im wystarczają


@pudzianatroxgrvb: W tym wieku to nawet te grupki się rozpadają, bo każdy ma już rodzinę i gówniaki, które pochłaniają cały wolny czas. Z resztą jak widzę ludzi starszych to utrzymują jakieś relacje sąsiedzkie i ogólnie z localsami na zasadzie pogadania gdzieś coś, a tak bliżej to tylko szwagry, rodzina itd.
  • Odpowiedz