Wpis z mikrobloga

@kaczmar119: nie, po prostu wysyłasz bitki, lepiej sie pospiesz bo możliwe że gościu za jakiś czas zwinie biznes :p

to zwykła piramida finansowa, w walutach fiat jest to nielegalne
@kaczmar119: Piramida finansowa. Wysyłasz na podany adres i jak nadejdzie Twoja kolej tzn. ktoś wpłaci na Twoją wpłatę wtedy dostaniesz wysłaną kwotą +20%. Nic nie musisz podawać. Pamiętaj, że to piramida i w którymś momencie przestanie działać.
@GlenPL: Radzę wszystkim uważać. Wczoraj wysłane ok. 10 zł i brak zwrotu do dzisiaj. Przez to postanowiłem przejrzeć historię adresów i wynika z tego, że wszędzie powtarza się jeden adres - 1aMWBxZskrFvQc59h66K6UkjtVZTv2JUi który nie wysyła nic do ponzi.be, ale ponzi.be wysyła temu adresowi. Nie polecam ;)
@GlenPL: Znaczy tak, to nie jest nic dziwnego, ale jest on na tyle częsty, że wygląda to tak jakby miał się zaraz z tym zwijać ;) Ja na jego miejscu bym robił co najwyżej jedną taką transakcję na dzień a nie kilka mniejszych ;) Poza tym według działania piramidy, to jedyne co on by mógł wziąć to na koniec jak już będzie nie wypłacalny a nie w trakcie działania. Tak przynajmniej
jeszcze raz pytam czy mam rację czy nie?

@GlenPL: @kopex85: a to wtedy nie jest dłużej? Przecież zanim te małe transakcje wypełnią tą >1BTC na 150% to wszystko się chyba wydłuża czy się mylę? Serio nie wiem więc jak możecie to mi to wytłumaczcie ;)