Wpis z mikrobloga

@heniu-jestem:

Teraz niech przetrzepia każdego wojownika .wlodarza..aktora..ktokolwiek bral pieniądze z tej ruskiej pralni pieniędzy


Wy jesteście naprawdę nienormalni. Spoko, jest pojechać w necie tych pseudomoralistow, ale pisać takie bzdury, przy tych bolszewikach, których mamy u władzy i odwrocie państwa prawa?

Małpy mają w rękach brzytwę a wy im klaszczecie bo #!$%@? biznes komus kogo nie lubisz, ale jutro u ciebie mogą znaleźć mordo rosyjskie wpływy, dzięki którym cię uwala. A sprawiedliwości
@Towarzysz_Pawulon:

dzisiaj się urodziłeś, że nie wiesz że do wszystkiego można znaleźć podstawę prawną?


Człowieku my tu rozmawiamy o poprawnej implementacji prawa unijnego do prawa polskiego, a Ty z czyms takim wyskakujesz xD.

no i jest, powołują się na dwa przepisy w tym jeden z 1960 roku


XD. To gdzie ta Twoja dyrektywa xD? KPA jest dyrektywa unijna xD?
@niezdiagnozowany bo nadal miałem dużo więcej racji niż tamci powyżej co se myśleli że to PiS ich dojeżdza na własną rękę bez żadnych podstaw prawnych, gdzie wychodzi na to że mają po swojej stronie zarówno prawo uchwalone na długo przed nimi, jak i mogą posiłkować się polityką unijną
@Towarzysz_Pawulon:

bo nadal miałem dużo więcej racji niż tamci powyżej co se myśleli że to PiS ich dojeżdza na własną rękę bez żadnych podstaw prawnych


XD. Mocne słowa jak na gościa co nie odróżnia dyrektywy od rozporządzenia xd.

bez żadnych podstaw prawnych, gdzie wychodzi na to że mają po swojej stronie zarówno prawo uchwalone na długo przed nimi, jak i mogą posiłkować się polityką unijną


No widzę, że dla Ciebie byle