Wpis z mikrobloga

Mirki z uk, tak się zastanawiamy z różową nad zakupem przyczepy kampingowej, jako że w tym roku na 100% w przyszłym z resztą również nie będziemy mieć możliwości wyjazdu za granicę na wakacje to wpadł taki pomysł aby przyczepe zakupić i choć na te weekendy czy 3-4 dniowe wyjazdy uciec z miasta. Zasięg pewnie około 20-200mil od domu ale zawsze jakoś spędzony czas.
Potrzebujemy przyczepy 4 osobowej (j2+2małych dzieci) ale mamy niski budżet na to. Niestety nie zakładaliśmy wcześniej takiej opcji na spędzanie czasu ale budżet to £1000-2500tysiąca. Co myślicie o tym?
drugie pytanie to już o samochód czy taka przyczepa to nie będzie za ciężka. Auto to insignia 2 litrowy diesel 130km wystarczy?
Na co zwracać uwagę przy zakupie przyczepy?
dodam że jestem świadom że nie kupimy idealnej przyczepy w tej cenie ale coś tam majsterkuje, mam narzędzia i coś tam ponaprawiać mogę.
#uk #kamper #podrozujzwykopem #podroze
  • 5
@reca: na samych przyczepach to sie nie znam, bo jestem campervan, spanie na dzikusa team, ale z pewnoscia to co moge zasugerowac, to jesli nie probowaliscie tej formy wypoczynku, to zanim kupicie przyczepe, moze wynajmijcie albo pozyczcie od jakiegos znajomego i sprawdzcie czy wam w ogole bedzie to odpowiadac.
insignia na pewno bez problemu pociagnie przyczepe dla czterech osob, po prostu nie kupuj jakiegos bydlaka. sprawdz w papierach ile mozesz uciagac
via Wykop
  • 0
@Steven_Hyde: Przyczepa z tego co patrzyliśmy to 1995-2003 i jest trochę w naszej okolicy. Kiedyś wypożyczaliśmy z wypożyczalni ale to było z jakieś 6-7 lat temu i tylko na weekend. A teraz niestety małe dzieci i firma mojej rózowej trzyma nas na miejscu, więc takie rozwiązanie. to co widać w okolicy to dużo przyczep elldis jest w takim budżecie jest jak mamy. Hak będe dopiero nowy montował do auta i się
@reca: za takie pieniadze ciezko bedzie kupic przyczepe w ktora nie trzeba bedzie sporo inwestowac. Ja polecam dolacz na fb do grupy pod namioty uk i sprobuj w tym roku z namiotami jak sie nie spodoba to wtedy kupisz na jesieni przyczepe na pewno beda tansze niz teraz i spokojnie ja sobie bedziesz remontowal cala jesien zime i pol wiosny.