Wpis z mikrobloga

@Tajemniczy58: mniam mniam. Duzo kaczor placi? ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://oko.press/awantura-u-konfederatow-mimowszystkoduda-rzad-pis

Spot „Mimo wszystko Duda”, którego bohaterowie jako dotychczasowi wyborcy Krzysztofa Bosaka (Konfederacja) namawiają do poparcia Andrzeja Dudy w drugiej turze wyborów, opublikowano w poniedziałek w sieci jako „oddolną akcję patriotów”.


Po kilku godzinach zrobiła się z tego awantura, ponieważ spot został uznany przez posłów Konfederacji za „ustawkę”, zrealizowaną przez środowiska współpracujące z PiS-em, które tym razem
  • Odpowiedz
słuchajcie, lewaki, ja głosowałem w 2 turze na Dudę i jestem z tego dumny.


@mieszczanski_trubadur: tak, wiemy to, niektóre tzw. "sexworkerki" też są z siebie dumne, ale tak naprawdę każdy ma wyrobiony pogląd na to kim jesteście i czym się zajmujecie
  • Odpowiedz
@Tajemniczy58: @Kryspin013 @bacaa90 Czemu was dziwi to że narodowcy nie chcieli zagłosować na czaskowskiego który jest przeciwny marszom niepodległości? xD To tak jakby przedsiębiorcy byli przeciwni PISowi bo im podatki i zusy podnosi.


@Chris_Karczynski: Po pierwsze to nie to nas dziwi. Mnie to np śmieszą te wasze fikołki, że wyborcy bosaka wcale nie głosowali na pis.

Po drugie to to jest dosłownie "na złość babci odmrożę sobie uszy". Później będziecie
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ale wolny rynek a przejmowanie telewizji z rąk prywatnych do publicznych to dwie skrajne rzeczy. Jako typowy wyborca konfy jestem w za tym, żeby w ogóle nie było telewizji publicznej. Już nie mówię o prasie czy orlenach itd. A to was najbardziej bolało, że kawałek lotosu sprzedali prywaciarzowi, a moim zdaniem to cały orlen i cały lotos powinien być sprzedany w prywatne ręce i najlepiej podzielić na 2-3 podmioty.
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: ale mnie wcale nie dziwi, że tępe narolstwo nie było na tyle bystre, żeby wybrać prezydenta opozycyjnego do PiS. Powiem więcej, zdziwiłbym się, gdyby zagłosowali na Trzaskowskiego, bo tego tego wymagana była jednak jakaś minimalna świadomość społeczna.
  • Odpowiedz
@bacaa90: A czyja to wina, że PO zrobiła wszystko co w ich pomocy żeby najpierw przegrać wybory do parlamentu, a następnie prezydenckie?


@Chris_Karczynski: o kurde, PO się samo podsłuchiwało czy samo fałszowało wybory na rzecz Dudy w taki sposób, że w niektórych placówkach Duda dosłownie miał 100% co jest praktycznie niemożliwe
  • Odpowiedz