Wpis z mikrobloga

@BananowyKrol: mam taką małą przenośną klimę 9000 Btu/h. Działa bardzo dobrze.
Wczoraj było 30 w cieniu (południowa Francja) a w domu 22C. Klimatyzator chłodzi salon 25m2, pokój 15m2, i duży korytarz + duża kuchnia jeśli nie gotuję. Pracowała całe lato 2022 i w największe upały dawała radę schłodzić do 22/23C wszystkie te pomieszczenia ale to jest jej max bo to jednak tylko mała klima.

Mam wentylację mechaniczną która wypompowuje zużyte powietrze
plaisant - @BananowyKrol: mam taką małą przenośną klimę 9000 Btu/h. Działa bardzo dob...

źródło: 5

Pobierz
@BananowyKrol: jak ją kupiłem to testowałem z jedną rurą i nie zdawało to egzaminu.
A tak wygląda z zewnątrz. Nie używamy tych drzwi, do tego łatwo było zdjąć ramę okienną z zawiasów więc wyszło coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
plaisant - @BananowyKrol: jak ją kupiłem to testowałem z jedną rurą i nie zdawało to ...

źródło: 6

Pobierz
@BananowyKrol: to najtańszy klimatyzator za 800 zł był na promocji w Polsce w sklepie action, chyba nadal można go tam kupić. Nawet nie jest taki głośny 50 db pokazuje mi jakaś aplikacja na telefonie.
Jak nie ma takich upałów to on jeszcze mi kuchnie schładza. Na taki metraż, jak jest naprawdę gorąco przez kilka dni to 9000 btu jest na styk żeby zbić temperaturę do 22C z tym że kuchnię zamykam
plaisant - @BananowyKrol: to najtańszy klimatyzator za 800 zł był na promocji w Polsc...

źródło: 7

Pobierz
plaisant - @BananowyKrol: to najtańszy klimatyzator za 800 zł był na promocji w Polsc...
@BananowyKrol: jak już będziesz kombinował to zapewne nie uda ci się ustawić tak klimy jak u mnie i te rury będą miały po 1-2 metra więc dokup koniecznie rurę ocieploną żeby to nie robiło za grzejnik w domu.