Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #konfederacja #bekazprawakow

Wy serio nie widzicie nic złego w tym, że polityk aspirujący do bycia czołową postacią partii zasiadającej w sejmie, gdzie tacy ludzie mają dostęp do bardzo poufnych danych + reprezentują cały naród stoi kompletnie nieprzytomny od alkoholu w centrum miasta? I sprowadzacie to do "jejku, nie można sobie piwka wypić"? Dla was może każde picie kończy się takim stanem, nie wiem.

Dla mnie to jest mega żenada. Tyle lat piłem na studiach a nigdy w życiu nie paradowałem po mieście w takim stanie. A ja jestem tylko randomem z internetu a nie wielkim zbawcą uciskanych wolnościowców.

Tolerancja dla chlania w tym narodzie nie przestaje mnie zadziwiać. Nie dziwota, że ten kraj wyglada jak wyglada, skoro nawet od swoich liderów nie wymaga się krzty ogłady. Ja bym w życiu nie zagłosował na kogoś tak niefrasobliwie podchodzacego do swojego wizerunku i osobistego bezpieczeństwa. A porównywanie go do pani premier bawiacej się na imprezie to już nawet nie jest odwracanie kota ogonem, tylko nie wiem, odwracanie lwa uchem xD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielonzielon: I ten argument który gdzieś się pojawił i był wyplsuowany "No przecież sama nazwa mówi PIWO z memcenem, to oczywiste że się upił".

Jak idziesz na rodzinnego grilla to też wpierd***sz tyle żeby się porzygać na stół?

Już pomijam hipokryzję wielkiego katolika który się upija łamiąc przy tym pewnie kilka prikazów z pisma świętego xd
  • Odpowiedz
A porównywanie go do pani premier bawiacej się na imprezie to już nawet nie jest odwracanie kota ogonem, tylko nie wiem, odwracanie lwa uchem xD

@zielonzielon: Dlaczego? Kobiecie wolno brać narkotyki na imprezie, a mężczyźnie nie wolno wypić piwa? Jak za granico polityk ćpa, to jest metafizyka, człowiek na luzie, cywilizowany świat, a jak polski polityk pije, to jest zacofania, za krzty ogłady, wstyd, ciemnogród? Czy może chodzi o rangę,
  • Odpowiedz
  • 2
@ibilon: Nie. Chodzi o to, że ja materiale z nią widzimy osobę bawiącą się na imprezie, a na materiale z Mentzenem widzimy osobę w stanie bardzo silnego upojenia alkoholowego. Nie wiem jakim upartym trzeba być by tego nie dostrzegać.

Gdyby ona się zataczała, bełkotała albo nie było z nią kontaktu to tak samo bym z niej szydził.
  • Odpowiedz
@zielonzielon: Silne upojenie alkoholowe czy Ty siebie słyszysz? gość może wypił za dużo, ale, zobacz filmik o której był nagrany nad ranem podejrzewam, że bardziej był zmęczony niż #!$%@?, ale lewaki swoje, nawet jak by to było na prywatnej imprezie i by wyciekło nagranie to dalej był by takim sam kwik jak teraz dlatego gardzę lewakami i takimi amebami jak Ty. Boli ma boleć :)
  • Odpowiedz