Wpis z mikrobloga

@seoama: Na Nokii masz np. genialne mapy za darmo. Masę innego oprogramowania (Nokia Camera, Beamer, Kinograf, MixRadio, Panorama, Smart Cam, Tones, Video trimmer, Xpress i kilka innych). Jeśli skłaniasz się do Samsunga tylko przez to, że szkoda Ci wymienić kartę sim na nową to nie wiem jak to skomentować, bo w salonie wymiana karty na nową zajmuje jakieś półtorej minuty - równie dobrze możesz sobie przyciąć ją sam lub w dowolnym
@nofink: @kaskaderMike: czyli oprócz lepszego wykonania i map nie ma nic szczególnego. Faktycznie lepiej zapłacić więcej, bo nokia.

@Rifle: Oj też miałem E52, jak wymieniałem na N8, to E52 spaliłem, wściekły byłem na ten telefon, odpadały klawisze u mnie i znajomego, obudowa śmiechu warta. Czyli jednak wybiorę Samsunga, bo Nokia Maps to dla mnie żaden argument.
@seoama: Przecież Ativ S używa mikro sim. Wiem, bo sam musiałem kartę przycinać... Chyba, że coś zmieniono w wersji Neo, ale internet nic o tym nie mówi. Co do aplikacji "tylko" Nokii, to jest możliwość by wgrać je na dowolny telefon z winp8. O słabości wykonania mówią wszyscy hejterzy "plastikowych szajsungów", którym wydaje się, że smartfon to tylko w aluminiowej obudowie z ekskluzywnym "feelem"(sic). Imho straszne snoby, po co takich słuchać.