Wpis z mikrobloga

Podczas ostatniego wejścia Ukraińców do obwodu Biełgorodzkiego kilku naszych "specjalistów" osint podało informacje że Ukraińcy zdobyli system walki radioelektronicznej R-330Ż Żytiel (po modyfikacjach). Jest jakiekolwiek tego potwierdzenie nawet minimalne ? Czy kolejny raz ktoś puścił fejka a reszta go powieliła ?
#ukraina
  • 12
info wyszło od leśnika emeryta. Często podawał tego typu info "z wewnątrz" i zazwyczaj znajdowało to później potwierdzenie, chociaż gość ma #!$%@? manierę z tymi jego wiewiórkami.


@selflessness: Wiem że od niego.Tylko dziwne że tak długo o tym cisza. Za granicą tak samo z tego co widziałem. Nasi osintowcy mają spore problemy z wrzucaniem fejków a ciężko im się potem do tego przyznać dlatego szukam jakiegoś potwierdzenia.
tak xD


@selflessness: Ok, wszystko jasne. Czekamy więc na kolejne super ekskluzywne infa od leśnika-emeryta.

Polski Korpus ? Czyli 45 tysięcy polskich ochotników ?


@Ya_Abbas: Oni korzystają ze wzorców i norm organizacyjnych sunnickich milicji dzihadystycznych z czasów ostatnich wojen domowych z Libii i Syrii. Czyli odpowiednio:
batalion - 20 ludzi
Brygada - 50 ludzi
Korpus - 80 ludzi.
@Thorkill: No bez kitu też mi tę struktury tak kojarzą z Syrią i korpusami wielkości małej brygady. Jakieś legiony i korpusy groźnie brzmią w porównaniu z kompanią międzynarodową czy kompanią wolna Rosja XD brzmi mniej groźnie niż Legion.