Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem robienie zdjęć z ukrycia jakimś typiarkom nie jest normalne.
Nawet dziwnie mi jest to sobie wyobrazić. Idzie jakaś niezła dziewczyna i pierwszą reakcją takiego chłopa jest wyciągnięcie telefonu? XD
No, dobra... Jeśli taki typ ma jeszcze te 16 lat to mogę zrozumieć, aczkolwiek tylko młodzieńcza głupota go tłumaczy w jakiś sposób.
Alr, gdy mówimy o jakimś dorosłym już przegrywie to jest grubo nie tak xd

#przegryw #dupeczkizprzypadku #gownowpis
  • 23
  • Odpowiedz
Ja się dziwie ze jeszcze żaden na tag #dupeczkizprzypadku nie wstawił zdjęcia swojego rozbitego ryja… Nie wiem, podrywacz ze mnie żaden, ale podoba Ci się? To weź podejdź uściśnij dłoń, nawet jak Cię oleje to se tą ręka zwalisz i #wygryw a nie rob z przyczaili zdjęć… nikt wam zdjęć krzywego ryja nie robi i nie wstawia do neta xDD
Dziwne to….
Niektore foty spoko, ale no.. to jest nadal bez wiedzy
  • Odpowiedz
@Zoonekro: Mocny chłop xD

Miał filmik, gdzie złączył wszystkie napotkane dupeczki. Rozwalił mnie fragment w którym nagrywał dupeczke w maku, ale to nagrywał w taki w uj chamski sposób. Nawet ludzie sie na niego gapili xD
  • Odpowiedz
@Zoonekro: to jak skomentujesz młode 14-17 letnie Juleczki, które swoimi iPhonami robią co chwila zdjęcia w wielu sytuacjach, w których niepowinny ich robić? Babcia wysiadająca z autobusu się przewróciła, cyk julka wyciąga iphona; menel na przystanku, cyk iPhone. Jakiś chłopaczek z innego liceum wejdzie do tramwaju, julki już chichrają i potajemnie robią mu fotę. Oczywiście wszystko od razu leci na "relki" na Instagrama i Snapa.
  • Odpowiedz
@Zoonekro: Natomiast prawo jest jednoznaczne, możesz robić zdjęcia kogokolwiek w miejscu publicznym, jeśli tylko masz taką ochotę. Nie możesz natomiast tego publikować. Jeśli więc jakiś typ by chciał, to może podejść do płodnej Juleczki, na bezczela wyciągnąć telefon i zrobić jej tyle zdjęć ile zdąży, od góry do dołu, zanim wyłapie lepa na ryj.

Oczywiście użycie przemocy fizycznej jest złamaniem prawa i powinno być w odpowiedni ukarane na drodze kodeksu cywilnego.
  • Odpowiedz