Wpis z mikrobloga

#danielmagical raczej to nie ściema jak jedzie tak gohe to już jej nie wpuści goha na melinie. Nawet jeśli to miałbyc żart nikt by tam psychicznie nie wytrzymal szczególnie małolata która chce "świata zaznac" pewnie onlyfansa niedługo założy jak nowa przyjaciołka ja pokieruje jak zarabia warszawka :D warszawa ja wchlonela jak zobaczyła coś innego niż melina i jak normalni ludzie żyją i się zachowują
Taki93 - #danielmagical  raczej to nie ściema jak jedzie tak gohe to już jej nie wpuś...

źródło: Screenshot_20230526-095316_Facebook

Pobierz
  • 6
@Taki93: zapomniałeś, że Goha nie wie nawet gdzie streamują, nawet ostatnio wspominała "Eh, gdzie się podział pan jąderko?". Ona nie ma pojęcia co się wokół niej dzieje i zobaczy to co na tym screenshocie jak świnia niebo.
@Taki93: to chyba jakiś fake jest. Choć na początku też się wkreciłem.
Chucky by tak konkretnie nie napisała. Z wstawianiem takich screenów też raczej by miała problem.
Po za tym pisane jest to na FB gdzie mało obserwujących.
Prędzej na insta by to wstawiała gdzie 300tyś.ludu a nie gdzie tysiąc pare
@Taki93: tak sobie właśnie pomyślałam… Że jeśli to ustawka, to Nikola musiałaby zezwolić na publiczne tyranie i to zarówno ze strony gohy, jak i QOTB i jej ziomków xD naprawdę jest aż tak pokręcona, żeby na to pójść?
@Taki93: serio to juz nie moze byc fejk po takich pociskach, a swoja droga mysle ze nawet gdyby miala wrocic do niego w planach to jak piszesz zycie w warszawie nawet jako ladacznica a zycie w melinie to dwa swiaty i tylko debil by wrocil do tego #!$%@?łku xD