Wpis z mikrobloga

@raul7788: @Jariii @walenty-merkel @Lukardio @robertkk
Co to ma niby być??
Przysłali ukraińskiego grubasa w dresie, który wspaniałomyślnie nam przebacza i #!$%@? o tym, że w Polsce będą przeprowadzane prace ekshumacyjne…. Co za bezczelność
kolejne dekady szczątki pomordowanych Polaków walają się po lesie, nie pozwalają nam ich z godnością pochować a ten jeszcze #!$%@? nam o akceptowaniu prawdy…
„Rosja odwołała Katyń?” Jelcyn miał więcej odwagi niż wszyscy Ukraińcy prezydenci razem
Żałosna i wymuszona przemowa, innymi skandalicznymi wypowiedziami Ukraińców a wy się jeszcze zachwycacie
#ukraina #4konserwy
Pobierz Zapomniane_Haslo - @raul7788: @Jariii @walenty-merkel @Lukardio @robertkk
Co to ma ni...
źródło: 47382921-3EB1-426D-B25D-D75636E59BCA
  • 28
plusy ukryte zupelnie przypadkowo xD napisalem, ze go lubie, nie wolno mi? Co do wolynia to powinni zgodzic sie na ekshumacje i Zelenski przeprosic, ale malo mnie to interesuje szczerze mowiac, tym bardziej ze onuce z tragedii zrobily temat ktory zaczyna sie zlewac, mimo ze to byla tragedia dla polski
@robertkk: bo ja tu jestem dzbanie dla plusów…. Oni nie chce się zgadzać na żadne ekshumacje, bo to przecież oni są ofiara i nam przebaczają. Jasne dzbanie ze to mało cie interesuje, dla cienie to jest sympatyczny grubasek….
Oni zgdzili sie ostatnio na prace ekshumacyjne miejsc gdzie leżą niemieccy żołnierze. Kolejne plucie nam w twarz ale widać miłośnicy swastyki trzymają razem
„Rosja odwołała Katyń?” Jelcyn miał więcej odwagi niż wszyscy Ukraińcy prezydenci razem


@Zapomniane_Haslo: No to jeszcze przeprosiny za Operację polską NKWD, wywózki na Sybir i parę innych rosyjskich działań, które za każdym razem kosztowały Polskę życie co najmniej kilkudziesięciu tysięcy Polaków i będziemy kwita.

Poza tym no super, że jelcyn przeprosił jak dzisiaj Putin twierdzi, że nie są odpowiedzialni za Katyń, a Stalin był bohaterem. Rozumiem, że jak Niemcy zaczną twierdzić,
@nostalgiwolf: o czym wy dzbany #!$%@?? Kto był dziś u nas w sejmie? Rusek, Niemiec czy Ukrainiec. Był ten ostatni, z kraju gdzie wielbi się nazi kolaborantów zbrodniarzy mordujących Polaków a ten jeszcze #!$%@? że nam przebaczaja i będą w Polsce poszukiwania ukraińskich grobów…. Do was dociera rzeczywistość, czy tylko w kółko będziecie #!$%@? to samo
@Zapomniane_Haslo: Ależ ty robisz fikołki, sam gadałeś, że Jelcyn był o wiele lepszy od każdego przywódcy ukraińskiego "bo przeprosił", a jak ci powiedziałem, że co z tego, skoro te przeprosiny są obecnie nic nie warte, oraz nie przeprosił za wiele innych rzeczy to pieprzysz, że ty o ruskich nic nie gadasz. XD

Do was dociera rzeczywistość, czy tylko w kółko będziecie #!$%@? to samo


No właśnie wy powinniście sobie zadać to
@nostalgiwolf: pisze dzbanie o tych komentarzach ze screena gdzie inne dzbany jak ty #!$%@?ą o Rosji, gdzie ich prezydent faktycznie przeprosił. Ukraina ani wtedy ani wcześniej ani teraz nie ma zamiaru tego robić. Oni dzbanie #!$%@?ą o współpracy cały czas a jak przychodzi co do czego to kolejny raz na wszelkie sposoby oddają hołd ich nazi zbrodniarzom mordujących Polaków
@Zapomniane_Haslo: Widzisz, gdyby nie mózgi twojego pokroju za temat się twoim sposobem w 2017 nie zabierały to już by było po ekshumacjach ale frajerstwo pokazało czyja racja jest "najmojsza" i po stronie ukraińskiej spotkało się z identycznym frajerstwem dodatku swoim geniuszem załatwiło przedłużenie posadki Wiatrowiczowi. Weź idź być głupcem gdzie indziej multikońciarzu.

A przemówienie było świetne i to pierwszy krok w dobrą stronę i tylko tacy mali ludzie jak ty mogą