Wpis z mikrobloga

Dobre pytanie, podepnę się. Ja stejki jadlem w Evilu i były bardzo dobre, ale bylo to z 10 lat temu i w Columbusie ostatnio, kilka miesięcy temu ale tam to średnio. Ot zwykły stejk. Nic nadzywczajnego.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Faktycznie, zapomniałem, że u nich też jadłem i faktycznie było dobre :D I dobrze, że mówisz o przystawkach bo z tego co pamiętam jakiś zestaw brałem na dwie osoby i samo mięso z mięsem było :D A kelnerka trochę się zgapiła i nie zaproponowała żadnego warzywa do tego, więc miałem mięsnie ale dobre w sumie było.
więc miałem mięsnie

@mafiafb: Bo kuchnia brazylijska ogólnie jest mocno mięsna. Mniej od argentyńskiej ale jednak tam się tak je. Spędziłem sporo czasu w brazylii i rzeczywiście ta kuchnia oddaje realia i nie jest spolszczona. Za to u mnie wielki plus. Wg mnie najlepsza knajpa w Szczecinie od praktycznie początków kiedy powstała. Nawet z karkuta nie byłem tak zadowolony. O ile inne restauracje nawet bycia dobrymi są co najwyżej 7/10 jeśli
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Jasna sprawa, tylko że ty o tym wiesz, kucharz o tym wie i kelnerka o tym też pewnie wiedziała ale ja nie :D Co do Karkuta to miałem się tam wybrać. Co tam brałeś, że nie byłeś zadowolony? Z restauracji nie-sekowych to polecę Ci Bolywood ale pewnie byłeś, bo widzę, że raczej obyty jesteś :)