Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dość podróżowania.
Podróżuje z różową 7/10 po świecie i mam dośc tego że wszędzie ją podrywają. Turcja, Gruzja, Czechy, Meksyk i #!$%@? wie co jeszcze. Człowiek chciałby usiąść pogadać z miejscowymi, to zawsze się znajdzie jakiś facet co chce wyruchać laskę. Niby ona tylko rozmawia bo rozumiem ją że chce też poznać miejscowych ale nie zmienia to faktu że facet z widocznymi planami bajeruje mi laskę. I nie gadajcie że trzeba zaufać bo sam fakt że ja podrywają tak prostacko i starają się mi umniejszyć mnie wkuriwia. Jesteśmy 5 lat razem, i każde wyjście na miasto to zaraz jakiś pajac się przyczepi. Aż chce się tylko pustkowia zwiedzać, ale najgorsze że ja też jestem towarzyski i chętnie wychodzę na miasto ale przez ten fakt nie mogę się tym cieszyć.
#gruzja #turcja #grecja #malaga #hiszpania #podrozujzwykopem #podroze



· Flagi: #000baitalert
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): W Polsce normalnie, nikt jej tak chamsko nie podrywa.
@programista15cm w polsce zazwyczaj bawimy się dużą grupą znajomych to ludzie tak chętnie nie podbijają. Pozatym w Polsce jest kultura i więcej wyczucia.
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno nie amrtwię się o kobietę tylko wkuriwam na sam fakt.
@mirko_anonim najlepiej jak zaczynają się chwalić pracą i ile to nie zarabiają na nic nie robieniu xd No ogólnie tacy ludzie mają postawę pasiv