Wpis z mikrobloga

@marsjanin2012: otóż nie. Chociaż ja miałem farta i złożyłem zamówienie przed covidową podwyżką cen. Za szafę w przedpokoju z lustrem, w łazience, w sypialni i zabudowę nad geberitem dałem około 15k. Teraz pewnie krzyknie drożej
  • Odpowiedz
@byla_ale_nie_w_pierwszej_trojce: kiedys nie drogi byl meble.in wroclaw, jak ci sie mirku bedzie chcialo zrob tu ranking cen z tych polecajek, kto oszlal cenowo, kto nie. Moze sie przyda. Ja tam meble wzialem z IKEA bo pasowaly a wyposazenie tez latwo dobra i gwarancja bardzo dluga. Ale wiem, nie kazda kuchnia latwa z meblami IKEA.
  • Odpowiedz
@byla_ale_nie_w_pierwszej_trojce Ikea czasami ma promocji -10% na dalsze zakupy to można wtedy 90% kuchni kupić a za resztę z tej promocji te brakujące rzeczy na przykład wyposażenie szuflad. ale nie wiem właśnie ja też kupowałem przed covidem. było najtaniej montując samemu. kurde co się z tym krajem dzieje znacie kogoś kto dostał podwyżkę 50%, a może 100%?
  • Odpowiedz
@jazdunia: ten sam czy jednak bez szuflad? Bo tak widzialem zrobiony projekt by bylo taniej. IKEA ma taki plus ze cale wyposazenie pasuje, dokupisz kosz, szyby pulki, szuflady wew z czasem jak potrzeba tu raczej musisz wiedziec co chcesz bo pozniej nie wiem trzeba sie prosic o dorobienie? Ale i taki plus ze mozna np blat z bokami wywinac az na spod gornego rzedu szafek (taka jamka) co w IKEA nie
  • Odpowiedz