Wpis z mikrobloga

@Bajkonur: no właśnie mało prawdopodobne mi się wydaje ta opcja. Kilka godzin temu post jeszcze był i widziałem, że zaczynała sie jakaś dyskusja ze strony olgierdano do szympansa ale to były dosłownie 2-3 komentarze. Może się to rozwinęło w jakąś większą wojnę i stwierdzili, że to jest za mocne i #!$%@? tego nieudacznika.
@Bigticket: A cholera ich tam wie. A kiedy to miało być jest ważne, bo przecież jest koniec miesiąca i wtedy właśnie szympansisko siada ze swoją damą i wieśniaczką w jednym przed kompem i decydują komu tym razem wysłać 2000 zł, bo taki ma gest chłopaczyna, który podbił niemiecki rynek pracy. Chwalił się przyszłym bogactwem, a tu wjechała stawka odpowiednia za prosta pracę dla typa bez szkoły, z grupą inwalidzką i tylko
@Bajkonur: dzisiaj właśnie w komentarzach pod tym postem się tłumaczył, że to wcale nie było 2k co miesiąc tylko jak jeszcze nagrywał knura to oddawał ten hajs na cele charytatywne i raz to było 2000 zł. Dobrze pamiętam jak opowiadał na lajcie, że przeznacza taką kwotę co miesiąc a teraz #!$%@? jakieś farmazony jak zwykle xD
Już to widzę jak oddawał miesiąc w miesiąc cały hajs z nagrań prosiaka gdzie miał
Też pamiętam. I w tym właśnie jest problem, że do farmazonienia trzeba pamięć dobra pamięć, bo jak się nie pamięta swoich bajek, to inni ci przypomną :D Z miską tez coś było krzywo i z innymi #!$%@? też, ale już ustaliliśmy, że to kolejny ściemniacz delikatnie ujmując i nikt go nie bierze na serio poza nim samym. Najbardziej mnie #!$%@?ł jak popłynął z tekstem, że nikt nie ma jaj nagrywać takich filmów
@gagarin_kosmonauta: hahaha piękny screen, nawet prawdziwy szympans by lepiej pamiętał swoje farmazony. Podejrzewam, że jakby bialorusinka miała zalaną formę wtedy w Niemczech to do porodu by zapomniał, że to nie jego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mein_Kraft nie oglądam za bardzo kanału sportowego (chociaż akurat wczoraj odpaliłem jeden odcinek bo gościem był Rafał Juć) ale tam akurat też nie jeden mitoman i przygłup wystąpił :D
@gagarin_kosmonauta: O właśnie. Odwdzięczam się świeżą bajką o obronie godności Białorusinki. Filmy jak knur ciśnie mu babę są faktem, a z szympansiej obrony są co najwyżej bzdury jak obiecuje knurowi, że mu załatwi pobyt w psychiatryku za to, a potem i tak dziesiątki razy warował pod bramka. Dobrze, że niektórzy frajerzy nie mają dzieci, bo by zabierali tam nie tylko swoje baby. Chociaż da się znaleźć jakies wyjście i można z
Pobierz B.....r - @gagarin_kosmonauta: O właśnie. Odwdzięczam się świeżą bajką o obronie godn...
źródło: 123123123123