Wpis z mikrobloga

Mirki, mam schody z płyty MFP i muszę je jakoś wykończyć, wybieram między położeniem na nich wykładziny albo paneli winylowych. Poradzcie, co byście zrobili? plusy i minusy rozwiązań? może ktoś z Was ma jedne albo drugie i może powiedzieć coś o trwałości albo użyteczności.

Na plus winyli jest fakt, że już je mam (zostały mi po położeniu podłóg). Na plus wykładziny to że nie będzie listew na schodach (co mi się nie podoba wizualnie), ale jak pomyślę o utrzymaniu ich w czystości, to aż się odechciewa. Schody drewniane od stolarza odpadają przez budżet:(

#remont #remontujzwykopem #schody #panelepodlogowe #dywan #wykladzina #kiciochpyta #podloga
  • 1
  • Odpowiedz
@obciq: jak nie lubisz listew to daj wykładzinę. Tak trochę w amerykańskim stylu :). Chatę i tak trzeba odkurzać. My mamy panele i drewniane schody wiszące ale też psa i kota więc codziennie trzeba wszystko odkurzać. Jak Ci się znudzi albo zużyje to zmieniasz wykładzinę i tyle. Panele winylowe spoko ale tak myślę, że listwy wykończeniowe też kosztują i nie wiem jak z trwałością takich listew (i ich montażem) na schodach
  • Odpowiedz