Wpis z mikrobloga

Właśnie wystartował nowy projekt w świecie kryptowalut - LaughingLama Token (LLT). LLT to nie tylko kolejny mem-token. Inspiracją dla naszego projektu jest lama - zwierzę zawsze wydające się być szczęśliwe i uśmiechnięte. Chcemy nieść tę pozytywną energię do społeczności kryptowalut, ale to nie wszystko!

Naszą misją jest dodanie elementu społecznej odpowiedzialności do świata kryptowalut. Część zysków z transakcji LLT będzie przeznaczana na wsparcie organizacji charytatywnych, szczególnie tych, które pomagają dzieciom w potrzebie.

Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby inwestować w coś więcej niż tylko finansowy sukces, do przyłączenia się do naszej społeczności i pomocy w realizacji tej misji.

Już teraz możesz nas śledzić na Twitterze https://twitter.com/LaughingLamaTok Wkrótce będziemy dostępni również na stronie internetowej, Discordzie i Reddicie - na bieżąco informować będziemy na Twitterze. Dołącz do nas i bądź na bieżąco! #llt #crypto #defi #blockchain #charity
L.....n - Właśnie wystartował nowy projekt w świecie kryptowalut - LaughingLama Token...

źródło: Bez nazwy-1

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@gysnde: Witaj, odpowiedz sobie sam - czy Wykop byłby dobrym miejscem do takiego działania? Obydwoje wiemy, że nie. Społeczność Wykopu już nie raz pokazała, że ma łeb na karku. Więc jakiekolwiek działania typu promocja tokenu na Wykopie aby "zwinąć się z kasą" to totalna głupota, strzał w kolano. Ale jak wiadomo, ludzie są różni i my, jako Polacy, dość sceptycznie podchodzimy do takich tematów. Dlatego wcale nie dziwię się Twojemu pytaniu.
  • Odpowiedz
@LaughingLamaToken: dalej nie ma żadnego info o organizacji pożytku publicznego organizującego tę „zbiórkę”. Polecam zapoznać się z prawem, jeśli nie lubisz niespodziewanych pobudek przez policję o 5 nad ranem: https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20140000498/T/D20140498L.pdf

Nie jestem przeciwnikiem takich akcji - sam promowałem ideę serduszek NFT WOŚP, ale czuć tu scam lub niekompetencję z waszej strony, jeśli nie potraficie ogarnąć prostych formalności (rejestracja, rozliczenia datków, itp).
  • Odpowiedz
@gysnde: Dzięki za info. Ale tutaj mowa o zbiórce, a w tym przypadku będzie to troszeczkę na innych zasadach się odbywało. Może żle sformułowałem swoją koncepcje. Tworząc token to ja jestem jego właścicielem, i to ja 20% "swoich" tokenów przeznaczam na portfel z którego środki mają być rozdysponowane na pomoc dzieciakom. Wiec tutaj zbiórki nie ma. Dodatkowo po pewnym czasie, wraz z wzrostem popularności tokenu na giełdzie. Mam zamiar ustalić z
  • Odpowiedz
@KajuTheMonke1996: Gdybyś przeczytał co pisałem z gysnde to byś bzdur nie wypisywał. Ale zresztą chcesz twierdzić, że scam to twoje prawo. Zobaczymy po pierwsze jak llt wejdzie na giełdę i kurs pójdzie ostro do góry. W tedy będziesz sobie w brodę pluł ile to ja bym nie zarobił. To jest raz, a druga sprawa (ważniejsza dla mnie) jak za powiedzmy pół roku będzie o naszych działaniach głośnio w sieci wraz z
  • Odpowiedz
Zobaczymy po pierwsze jak llt wejdzie na giełdę i kurs pójdzie ostro do góry. W tedy będziesz sobie w brodę pluł ile to ja bym nie zarobił.


Po czym poznać scamera - generowanie FOMO.

To jest raz, a druga sprawa (ważniejsza dla mnie) jak za powiedzmy pół roku będzie o naszych działaniach głośnio w sieci wraz z dowodami pozytywnego wpływu na dzieciaki tego projektu jaka w tedy będziesz miał minę ?


Generować
  • Odpowiedz
obaczymy po pierwsze jak llt wejdzie na giełdę i kurs pójdzie ostro do góry. W tedy będziesz sobie w brodę pluł ile to ja bym nie zarobił.


@LaughingLamaToken: XDDD Tak, tak, wstawaj, zesrałeś się.

To jest raz, a druga sprawa (ważniejsza dla mnie) jak za powiedzmy pół roku będzie o naszych działaniach głośnio w sieci wraz z dowodami pozytywnego wpływu na dzieciaki tego projektu jaka w tedy będziesz miał minę ?
  • Odpowiedz
@gysnde: Nie wiem skąd wziąłeś, że "gdzie 80% tokena wzbogaci Ciebie" skoro pula będzie zablokowana i nikt i nic nie będzie jej mogło ruszyć ? Dodatkowo jak powiedziałem na początku chciałbym aby w ten temat zaangażowało się jak najwięcej osób. I wspólnie abyśmy planowali i realizowali działania z portfela charytatywnego. Którymi moglibyśmy się szczycić w sieci. Dodatkowo jak widać po tych 80% nawet nie zapoznałeś się z planem na LLT. Który
  • Odpowiedz