Wpis z mikrobloga

Moja rozowa ma dwie młode ciotki siostry. Jedna i druga była po ślubie i obie zerwały z mężami. Pierwsza dla typowego patusa, który zaraz zrobił jej dwójkę dzieci, ponoc jak się napije to jest agresywny i teraz tylko się modli, żeby nie zjeżdżał na weekendy(pracuje na tirach). Druga zostawiła chłopa dla wydawałoby się w miarę normalnego typa. Wydawałoby się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różowa właśnie napisała, ze jej ciotka pyta się czy może przenocować u nas kilka dni, dzieci wywiozła już do mamy. Obie miały zwykłych mężów przeciętniaków i chyba obie znudziły się takim życiem to teraz maja przygody xD #logikarozowychpaskow #blackpill
  • 20
  • Odpowiedz
  • 2
@BlackpillNaCalego: w tym wypadku chyba tylko dynamicznoscia się kierowały, bo z wyglądu jeden i drugi jest moim zdaniem poniżej przeciętnej.
No cóż, jedynie dzieci szkoda, bo one na to wpływu nie maja.
@AdamKarolczak02137: Niekoniecznie, nie wszystko idzie po rodzinie. Jakby tak było to powinienem być bezrobotnym alkoholikiem xD
  • Odpowiedz
  • 4
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: No mój stary jest, ale ja jestem jego kompletnym przeciwieństwem. Jakby nie to, ze mamy pare wspólnych cech z wyglądu to nikt by nigdy mie powiedział, ze to mój ojciec.
W sumie to ciekawe spostrzeżenie, lubie szukać pozytywów nawet w najgorszych aspektach życia xD
  • Odpowiedz
@Tigermass: za każdym razem, ehhh

szkoda że u nas dzici muszą być skazywane na takie madki i 0jców

szkoda że nie ma jak w cywilizowanej Norwegii, gdzie patusom dzieci odbiera się za byle co
  • Odpowiedz
  • 7
Taki mały update to on ją wyrzucił z mieszkania, wiec możliwe ze chłop normalny tylko ona coś(znowu xD) odwaliła. Sytuacja jest dynamiczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: kolejny update. Typ ma ponoc zjazd po narkotykach, bo ćpa xDDDD Grubo się tam dzieje. W sumie nic więcej już nie pisze, bo nie wiem co jest prawda, a co nie. Może do końca dnia sytuacja się wyjaśni.
  • Odpowiedz
@Tigermass: Popatrz na to z tej strony. Teraz możesz w pełni na legalu jebnąć żonce "Ty to #!$%@? jesteś dobra.. jak ta twoja babka, matka i siostrunia #!$%@?ęta!" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
  • Odpowiedz
  • 2
@whitepilled_: @PrzewozyLudziMentalnieMartwych @EdgyCaesar97 @Ulfric_Stormcloak @LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie @AdamKarolczak02137
Nie wiem czy was jeszcze jakoś to interesuje, ale jest wyjaśnienie sprawy. Koleś bierze kryształ. Okazało się, ze wszystko co brał to było na kreskę i odezwało się wczoraj dwóch karków po jego auto, oczywiście oddał papiery i kluczyki. Teraz finał, bo najlepsze na koniec. Koleś nabrał +-50k zł chwilówek na dowód tej ciotki XDDDDDDD Nic nikomu nie mówiła, bo niby bała się przyznać. Wcześniej
  • Odpowiedz
  • 0
@Ulfric_Stormcloak: dziewczyna mi się pytała jakby jej pomoc. Powiedziałem, ze powinna zacząć od wyprowadzki, zerwania kontaktu i próby znalezienia pomocy u rodziców. Niech się przyzna jaka była głupia i może pomogą, bo cała reszta rodziny się wypnie. Nikt nie pomoże jej spłacić 50k w chwilówkach, a odsetki to pewnie 90% raty i będzie to spłacać do końca życia.
Niestety jest zbyt głupia na to. Wierzy, ze typ się zmieni, ze ona
  • Odpowiedz