Wpis z mikrobloga

@GoodLikE: nikt nie zadaje sobie pytania, czemu to jest prawdziwe. A odpowiedź jest prosta - kobiety nie potrafią zarządzać dostępną przestrzenią tak jak facet. Facet jak ma nawet burdel w szafie, to układa w niej rzeczy wg jakiegoś algorytmu, stale na tym samym miejscu. Tak samo jest z lodówką. Kobieta za każdym razem odłoży coś w lodówce w inne miejsce i weź człowieku za każdym razem szukaj tego w innym miejscu
  • Odpowiedz
@reznerek: @gdziesomojeokulary opcje dlaczego tak jest widzę dwie: albo pozostałość po byciu człowiekiem pierwotnym tzn facet ma jakby "klapki na oczach" i widzi tylko jeden cel, jak przy polowaniu, a kobieta musiała pilnować ogniska, gówniaków itp. Albo (niewykluczone że razem tez to może być) facet specjalnie to robi, tzn wyuczona bezradność, "nie wiem" "znajdź mi" etc. tylko po to żeby nie musieć samemu nic robić. Często się słyszy jak to faceci
  • Odpowiedz
Kobieta za każdym razem odłoży coś w lodówce w inne miejsce


@reznerek: nie tylko lodówki to dotyczy. Moja różowa ciągle nie może znaleźć kluczy. Ja mam zawsze w tym samym miejscu - w jednej kieszeni klucze, w drugiej telefon. Jak ich tam nie ma to znaczy, że zapomniałem lub zgubiłem.

A różowa: a to do torebki, a to do kieszonki na torebce, a to do kieszeni w kurtce, a to do
  • Odpowiedz
@taktomojekonto: No cóż, dziwnym trafem to wciąż kobiety wykonują większość prac domowych i opiekuńczych, ale wykopek ci powie, że to faceci mają w głowie zaprogramowane układanie wszystkiego na miejsce i zapamiętywanie gdzie coś jest XD z mojego doświadczenia jest jakoś kurde odwrotnie bardzo często, ale przecież facet co umie se znaleźć masło w lodówce to bohater XDD
  • Odpowiedz
półeczki na niewielkiej przestrzeni to zbyt wiele żeby samiec alfa mógł dostrzec kostkę masła XD


@gdziesomojeokulary: czego to nie wymyślą, żeby tylko wyszło "baby som głupie" :D
Też mnie wkurza, jak zona kladzie rzeczy w lodówce nie na miejsce, ale po prostu skanuję wzrokiem polki i mam.

Z drugiej strony, jak mialem jakieś 10 lat to też byłem bardzo mało spostrzegawczy, dopiero z czasem to przyszło.
Pewnie jak kogoś mamusia obsługiwała
  • Odpowiedz
@gdziesomojeokulary:

Tak było. 4 półeczki na niewielkiej przestrzeni to zbyt wiele żeby samiec alfa mógł dostrzec kostkę masła XD


Taka mała torebka, a kobieta w niej nieraz grzebie 5 minut albo musi wszystko wywalić na stół, żeby w niej znaleźć to, czego szuka. No popatrz. Czy ty nie ogarniasz, że na jednej półce można też coś opchac w głębi, może to zasłonić jakiś duży pojemnik itd? Chyba łatwiej zapytać kogoś kto
  • Odpowiedz
Facet jak ma nawet burdel w szafie, to układa w niej rzeczy wg jakiegoś algorytmu, stale na tym samym miejscu.


@reznerek: XD

Dlatego z gówniakowych lat pamiętam, że mój tato zawsze szuka wszystkich narzędzi w trzech miejscach z narzędziami - garażu, piwnicy i warsztacie. Przy okazji myśląc, że ktoś inny ich używał - ja wtedy lat pewnie 12, brat 8 albo nasza mama ( ͡°( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@reznerek: Tak było XD tylko kobieta grzebiąc se w torbie nikogo nie prosi o pomoc, a ty samiec alfa nie umiesz se znaleźć masła w lodówce, bo okropna baba zasłoniła pojemnikiem XDDDDD

Proponuję skoordynować używanie oczu i rąk. Życie wtedy jest łatwiejsze xD
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: Niesamowite jest jak oni reagują na coś, co dla kobiet jest normalne. Przestawianie, zbieranie, układanie, pranie, sprzątanie, wycieranie - każda uważa to za normalną czynność w domu. A wykopek se nie umie pudełka przesunąć żeby znaleźć masło, bo to za dużo i baby som głupie i to nie jego obowiązek znaleźć se masło w lodówce XDD

Jak z dziećmi. Dobrze mieć normalnego faceta, który umie używać rąk i oczu.
  • Odpowiedz
@GoodLikE: dopóki mieszkałam z mamą to byłam jak ten facet z obrazka, dopóki i nie zamieszkałam sama, a potem z facetem.
To zawsze ja musiałam wiedzieć co gdzie leży bo dla niego problem był lepiej poszukać, chociaż nawet przed nosem jak miał to nie widział.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@reznerek prawda. 10 lat żyje z kobietą której nie mogę nauczyć że jedyne miejsce w lodówce które może przechować wysokie stojące produkty jak butelka 1.5 l, sok czy piwo to nie miejsce żeby tam #!$%@? wkładać jakieś słoiki od dżemu jogurty czy musztardę którą można dać gdzie kolwiek indziej. o fizyce kwantowej jaka jest zależność tego że u góry jest cieplej a u dołu zimniej i na dolną półkę odkładamy produkty które
  • Odpowiedz