Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy, long story short, wciągnąłem się ostatnio w programowanie w swifcie, co robię obecnie na Ipadzie.
Jak można się było spodziewać, momentami jest to dość upierdliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°), stąd też pragnę zaopatrzyć się w jakiegoś używanego Macbooka. Niestety dopiero wchodzę w świat nadgryzionego owocu, także nie bardzo wiem, gdzie się za takowym rozglądać.

Upatrzyłem sobie modele A1989/1990 wydawane w 2018/2019, gdyż interesuje mnie abym (przynajmniej przez jakiś czas) miał dostęp do najnowszej wersji Xcode. Budżet to 2.5 - 3k.

I teraz moje pytanie do kolegów znawców, gdzie się za takowym rozglądać poza allegro/olx?
Może znacie jakieś ciekawe sklepy oferujące poleasingowe jabłka w przyzwoitej cenie?

Ktoś mi kiedyś wspominał, iż udało mu się zrobić dobry deal w u naszych zachodnich sąsiadów w Lipsku,
szkoda, że poza tymi słowami nie pamiętam wiele więcej... Poza tym, że trzeba śledzić ich stronę, której nie znam ( ͡ ͜ʖ ͡).

#apple #macbook #pytanie
  • 3
Upatrzyłem sobie modele A1989/1990 wydawane w 2018/2019, gdyż interesuje mnie abym (przynajmniej przez jakiś czas) miał dostęp do najnowszej wersji Xcode. Budżet to 2.5 - 3k.


@ToByloDoPrzwidzenia: Mój MBP 2019 16" to najlepszy i jednocześnie najgorszy laptop jaki miałem. Przy pracy z Xcode oszalejesz od wycia wentylatorów.