Wpis z mikrobloga

Mirku używające Huawei P30 Pro, kilka pytań:
1. Czy zauważyliście że aparat o wiele wolniej łapie ostrość co przekłada się na opóźnienie w zrobieniu zdjęcia?
2. Na co zmieniliście/zmienicie telefon?

Zależy mi przede wszystkim na aparacie i płynności działania. Do tego w miarę duży i dobry ekran.
Nie przepadam za Samsungami, dodatkowo w grę wchodziły chyba tylko model Ultra. I właściwie zostaje mi chyba tylko iPhone 13/14 Pro albo Pixel 7 Pro, który nie ma dystrybucji w Polsce.
Jest jeszcze coś godnego uwagi?

#huawei #p30pro #smartfon #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: W moim przypadku zamieniłem P30 Pro najpierw na Vivo X60 Pro, następnie na X80 Pro. Jestem zadowolony, zwłaszcza ze zdjęć nocnych i stabilizacji obrazu (wbudowany fizyczny gimbal). Może pomyśl o najnowszym P60 Pro? Sam się nad nim obecnie zastanawiam, obejście usług Google'a w tym modelu stoi na dość wysokim poziomie i praktycznie nie czuć różnicy.
hyperlink - @SpiderFYM: W moim przypadku zamieniłem P30 Pro najpierw na Vivo X60 Pro,...
  • Odpowiedz
@Viaczeslaw: Chodzi oczywiście o obejście braku usług Google'a wywołany sankcjami USA. Skrót myślowy. Obejrzyj film, który podlinkowałem wyżej oraz ten poniższy, masz wszystko ładnie wyjaśnione:
hyperlink - @Viaczeslaw: Chodzi oczywiście o obejście braku usług Google'a wywołany s...
  • Odpowiedz
@SpiderFYM 1. tak, obecnie aparat w p30 pro to jakies nieporozumienie. Zdjecia rozmazane, dziwna ostrość. Porównałem foty do iphone 13, s20 fe i jest przepasc. Kiedyś foty byly kozackie, teraz aktualizacjami mam wrazenie, ze pogorszyli aparat.
  • Odpowiedz
  • 0
@drzewko94: próbowałeś może zrobić downgrade do poprzedniej wersji EMUI? W internecie sporo o tym piszą żeby właśnie zrobić powrót do poprzedniej wersji systemu i to pomaga. Dziś wieczorem/w weekend spróbuje się pobawić.
  • Odpowiedz